6 yaşındaki misafir çocuğu bilgisayardan nasıl uzak tutulur?

Silicone Android Uygulaması

CrawL

Rütbesiz
İfade skoru
136
Ailesine ağlayarak istediğini yaptırıyor. Buna da alışmış. Aşırı şımarık bir çocuk, en ufak şeye çığlık atıp ağlıyor. Sussun diye 30 dk bilgisayarı açtım şimdi günde 5 saat bilgisayara oturuyor, açmazsam da ağlayıp ailesine söylüyor. Teyzem de "Aç oynasın" diyor, açmazsam da babam kızıyor. Sizce ne yapabilirim bu çocuğa? 1 hafta daha bizde kalacaklar. PSU'yu şalterden kapatmayı denedim ama "Kasa açılmıyor" diye kasayı yumruklamaya başladı.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir de yanıma gelip bana emrediyor, "Bana CS: GO aç" diye.

Son düzenleme: Moderatör:
KS
CrawL

CrawL

Rütbesiz
İfade skoru
136
Oynarken PSU anahtarına basıp "Bilgisayarı bozdun!" diye yüksel biraz, korkudan yaklaşmaz tahminimce.
Kasa masada duruyor kasaya yaklaştığimda anlar muhtemelen. Psuda iyi bişey değil zarar gelir diye korkuyorum
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Korkunçlu karı açarak.
Evde int yok şuanda. Botlarla CS atıyor Uzman botlar ile açmıştım bı tane bile vuramiyor diye ağlıyordu

Hank Schrader

Bronze Sample
İfade skoru
1.067
Aklıma başka bir şey gelmedi, yeni kullanıcı açıp format attım diyebilirsiniz. İnternet de yokmuş hem, oyun indiremeyeceğinizi anlarlar.
Bu tarz olaylarda deli oluyorum, izin vermediğinizde oturmamalı. Kasayı yumrukluyormuş bir de :banane:
Biri benim kasamı yumruklasa 2 sefer uyarır 3.de iade ederdim kendisine.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
kalacaklar. PSU'yu şalterden kapatmayı denedim ama "Kasa açılmıyor" diye kasayı yumruklamaya başladı.
Hocam oyun oynarken kapatmazsanız o şımarık bebe tabii yumruklar. Bozdun diye son ses bağırın.

KS
CrawL

CrawL

Rütbesiz
İfade skoru
136

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Bı keresinde sinirlenip üstüne yurumustum beni dövdü diye annesine ağladı

Ağlasın annesine. Siz yine de yürüyün. Gerekirse annenize, babanıza bağırın. Teyzenizin yüzüne çocuğunu istemiyorum diye bağırın. Biliyorum biraz zor ancak ben böyle kurtuldum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube