500 TL’ye kadar klavye önerisi

Silicone Android Uygulaması

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Merhaba. 1-2 hafta içerisinde yeni bir klavye satın almayı planlıyorum. Fakat biraz kararsız kaldım. Türkçe bir sitede kendime has blog tarzı şeyler yazmaya başlayacağım bu sebeple klavyede Türkçe karakterlerin bulunması gerekiyor. Aslında MK61 alasım vardı fakat onda Türkçe karakterler yok. Türkiye’de ise benim beğendiğim tarzda klavyeler çok yok maalesef. Neyse, isteklerime geçeyim, çok sesli olmaması fakat basış hissinin iyi olmasını istiyorum, mekanik olsa çok iyi olur, boyutlarının çok büyük olmasını istemiyorum ve bir de mümkün olduğu kadar RGB ve beyaz olmasını istiyorum. Eğer Türkçe karakter stickerları MK61 gibi klavyelere yapıştırılabiliyorsa MK61 tercih edeceğim, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem maksimum 500 TL, bu bütçenin üstünde olabildiğince öneri yapmazsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
GK50 600TL.

MK61 alıp +200TL verebilecekseniz:

Shift ve enter tuşlarını değiştiremezsiniz ama çok göze batmaz.
MK61 alıp bunu sonradan alsam olur mu? Bir de Pudding keycap’lere sadece pudding keycap’ler uyum sağlıyor değil mi? Peki bundan başka önerin var mı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada, MK61 yerine RK61 gibi ABS keycap’lere sahip olan bir klavye alsam ona herhangi bir ABS keycap’i takabilirim değil mi?

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
MK61 alıp bunu sonradan alsam olur mu? Bir de Pudding keycap’lere sadece pudding keycap’ler uyum sağlıyor değil mi? Peki bundan başka önerin var mı?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada, MK61 yerine RK61 gibi ABS keycap’lere sahip olan bir klavye alsam ona herhangi bir ABS keycap’i takabilirim değil mi?
Keycap türü önemli değil, layouta dikkat etmen gerekiyor sadece. RK61'e de MK61'e de Attığım keycapleri takabilirsin.

KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Hangisi hoşuna giderse.
MK61’in stokları yok galiba, 25 Haziran’dan önce gönderilmesi bekleniyor diyor. Diğer klavyelere stok var 24 saat içinde gönderilir diyor. Sence hangisini almalıyım? Ya red ya da brown switch tercih edeceğim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube