500.000TL Altı İstediğiniz Otomobil

Silicone Android Uygulaması

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973
o_O :müqo: 🤌 🤌
Scirocco

Ekli dosyalar

• Snapchat-606584619.jpg
    Snapchat-606584619.jpg
    72,2 KB · Görüntülenme: 16

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
200000KM ve 1997 model. Arıza vermemesi için her gün duakekw
Büyük ihtimalle AE86 için konuşuyorsun, bunu alan adam hor kullanmaz zaten.

Utanmasa her gün bakımını yapar.

Ayrıca bu bir zevk meselesi sonuçta. Ben yeni arabalardansa klasik Japon ve Amerikan araçlarını seviyorum. Yapacak bir şey de yok. Yurt dışına çıktığımda para biriktirip bir AE86 veya RX-7 FC3S alacağım zaten.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

İlk başta olanı sil bmw motoru varmış. ÇÖP!!

Şu Japon arabalarına Alman ve Amerikan motorları takanlar kadar sinir bozucu ve saçma bir şey yok. Tüm orjinalliği gidiyor arabanın.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
@diyarbakir karpuzu, TR içi attım hepsini fark ettiysen. Yoksa AutoScout24'te 35k Euro'ya GT-R R33 Vspec var. Yurt dışına çıkarsam R33 GT-R ve Safrane Bi-Turbo alırım zaten.

Error50777

Silver Sample
İfade skoru
924
Büyük ihtimalle AE86 için konuşuyorsun, bunu alan adam hor kullanmaz zaten.

Utanmasa her gün bakımını yapar.

Ayrıca bu bir zevk meselesi sonuçta. Ben yeni arabalardansa klasik Japon ve Amerikan araçlarını seviyorum. Yapacak bir şey de yok. Yurt dışına çıktığımda para biriktirip bir AE86 veya RX-7 FC3S alacağım zaten.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

İlk başta olanı sil bmw motoru varmış. ÇÖP!!

Şu Japon arabalarına Alman ve Amerikan motorları takanlar kadar sinir bozucu ve saçma bir şey yok. Tüm orjinalliği gidiyor arabanın.
RX7 6 Silindir koyuyorlar aracın dengesi bozuluyor 13B Rotary motoru güzel Amerikan LS motor swaplıyorlar Bakımını yapmayınca sonra sorunlu araba motorlu diyorlar bakımını düzgün yaparsan ömürlük Rotary 13B

@diyarbakir karpuzu, TR içi attım hepsini fark ettiysen. Yoksa AutoScout24'te 35k Euro'ya GT-R R33 Vspec var. Yurt dışına çıkarsam R33 GT-R ve Safrane Bi-Turbo alırım zaten.
Yurtdışına çıkarsam Temiz GT-R R33 Veya GTT Bulmak

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube