5 Aralık Donanım Arşivi ban olayı

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Bir anlık sinirle falan yapılmış olabilir. Mesela diyelim birine sinirlendiniz, sonra size tartışmaya dahil olmayan biri soru soruyor ve siz de ne bileyim lan diye bağırarak diye cevap veriyorsunuz. O tarzdan ban atıyor olabilir.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Bir anlık sinirle falan yapılmış olabilir. Mesela diyelim birine sinirlendiniz, sonra size tartışmaya dahil olmayan biri soru soruyor ve siz de ne bileyim lan diye bağırarak diye cevap veriyorsunuz. O tarzdan ban atıyor olabilir.
Dostum ban atmak öyle bağırmak gibi bir basit bir şey değildir ki.

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
Sadece Hahaha attığım için ban yiyenlerden biriyim zaten artık sıkmaya başlamıştı DA forum. Yenilik iyidir bakalım burası güzel gibi :)
@MisakiTaro'yu TP'den bilirim. Baya katkı sağladı birçok foruma. Bu forumun iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Böyle giderse zaten TP'yi de bırakacağım.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Herkes uçmuş bence havacılık şirketi kurun.

Eğer tanınan birisi isen kendinle yapılan şeyleri kaldırabilmen lazım. Özellikle insanların anonim olarak takıldıkları (yani daha özgür hissedebildikleri) bir forumda. Eğer bana hahaha attı ceza vereyim bana şöyle demiş ban atayım dersen olmaz. Ha iftira atmıştır sen doğrusunu söylersin açıklarsın o başka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube