4700 herşey dahil sistem önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
STC-8 yerine bu macuna bakılabilir gibi. 4 gram ve 6 w/mK. Yorumları olumlu, son karar sizin tabii.

IHS, Integrated Heat Sprader demek bu arada. İşlemcinin üstünde gördüğünüz kocaman metal plakaya deniyor.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
STC-8 yerine bu macuna bakılabilir gibi. 4 gram ve 6 w/mK. Yorumları olumlu, son karar sizin tabii.

IHS, Integrated Heat Sprader demek bu arada. İşlemcinin üstünde gördüğünüz kocaman metal plakaya deniyor.
Hocam, bazı yorumlar iyi değildi ama göz ardı edilebilir gibi. Wipaste nasıl bir markadır? Sanırım Amazon TR göndermiyor ve yurt dışı ürünü. Pek de emin olamadım açıkçası.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Hocam, bazı yorumlar iyi değildi ama göz ardı edilebilir gibi. Wipaste nasıl bir markadır? Sanırım Amazon TR göndermiyor ve yurt dışı ürünü. Pek de emin olamadım açıkçası.
Kötü marka değil, termal macun için marka önemli değil.

3 w/MK CoolerMaster alacağıma 10 w/MK GamePower alırım.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Ürün yurt dışından gelmiyor, yurt içi. Markayı ilk defa duyuyorum, ancak sanırım soğutma üzerine bir Alman markası. Ürünün göndericisi Amazon, satıcısı Wipaste sadece. Alternatif olsun diye atmıştım.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Ürün yurt dışından gelmiyor, yurt içi. Markayı ilk defa duyuyorum, ancak sanırım soğutma üzerine bir Alman markası. Ürünün göndericisi Amazon, satıcısı Wipaste sadece. Alternatif olsun diye atmıştım.
Yurt dışı kaynaklarda bir bilgi bulamadım.

Sadece sitesinde ''Alman Mühendsiler tarafından geliştirildi'' yazmakta.

Alınabilir gibi.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Vay be. Bi' anakart aldık, son 6 ayın en düşük fiyatını gördü ve üstüne üstlük daha iyisi daha ucuza düştü. Şansımı seveyim :D
Hocam, bununla normal S2H arasında ne fark var?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube