4000 TL civarında telefon tavsiyesi

Silicone Android Uygulaması
KS
Yüksek RPM

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
A52'ye göre 100-150 TL falan da daha ucuz.

M51 kamera hariç diğer ikisinden daha iyiyse, aklıma yattı hocam.

Hem performans hem de batarya konusunda daha iyi. Lakin A52'ye göre eski ve de bir alt segment bir telefon. Yazılım desteği sonlandı, bir - bir buçuk yıla da güvenlik güncellemeleri sonlanır yüksek ihtimal. A52 ise Samsung'un premium orta sınıf serisinin ortancasıdır. 3 yıl kadar bir süre yazılım desteği alacağını söylüyor Samsung ve halihazırda yeni çıkmış bir telefon.

KS
Yüksek RPM

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946
Hem performans hem de batarya konusunda daha iyi. Lakin A52'ye göre eski ve de bir alt segment bir telefon. Yazılım desteği sonlandı, bir - bir buçuk yıla da güvenlik güncellemeleri sonlanır yüksek ihtimal. A52 ise Samsung'un premium orta sınıf serisinin ortancasıdır. 3 yıl kadar bir süre yazılım desteği alacağını söylüyor Samsung ve halihazırda yeni çıkmış bir telefon.

O zaman A52 daha mantıklı geliyor bana.

Batarya konusunda A52 de beni tatmin eder herhalde, daha güncel bir model almayı isterim.

Performansını bilemiyorum.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
O zaman A52 daha mantıklı geliyor bana.

Batarya konusunda A52 de beni tatmin eder herhalde, daha güncel bir model almayı isterim.

Performansını bilemiyorum.
Performansı kötü değil. Oyunda fark edeceğiniz, M51'e nazaran bir kötülüğü var; o kadar. Diğer saydığım Realme 7 Pro ve Reno 4 de SD720 bulundurmakta. Ayrıca Vodafone'dan seçeceğiniz telefonlara, performansı ile de ömür konusunda tur bindirecek bir telefon. Karşılaştırma maksadıyla kötü dedim, performansı kötü değildir; emin olabilirsiniz.

KS
Yüksek RPM

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946
Performansı kötü değil. Oyunda fark edeceğiniz, M51'e nazaran bir kötülüğü var; o kadar. Diğer saydığım Realme 7 Pro ve Reno 4 de SD720 bulundurmakta. Ayrıca Vodafone'dan seçeceğiniz telefonlara, performansı ile de ömür konusunda tur bindirecek bir telefon. Karşılaştırma maksadıyla kötü dedim, performansı kötü değildir; emin olabilirsiniz.

Yardımlarınız için teşekkürler.

A52 bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacaktır o zaman.

Kutusundan şarj aleti çıkıyordur umarım :D

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Yardımlarınız için teşekkürler.

A52 bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacaktır o zaman.

Kutusundan şarj aleti çıkıyordur umarım :D
Evet, çıkıyor. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum, M51'e kıyasla ciddi bir suya dayanıklılık da var A52'de. Bu da bir avantaj nihayetinde. Kutu içeriğini şuraya bırakıyorum.
5G ile paket aynı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube