400 TL'ye kadar spor ayakkabı önerisi

Silicone Android Uygulaması

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Merhaba. 400 Lirayı geçmeyecek şekilde spor ayakkabı önerisine ihtiyacım var. Ayak numaram 42. Bir arkadaş Adidas Breaknet önerisinde bulunmuştu, ayakkabı kalite olarak güzeldi ama rahat edemedigimden iade ettim. Şimdiden öneride bulunan arkadaşlar için teşekkür ediyorum.

KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Önerin için teşekkür ederim. Fena görünmüyor ancak basketbol ayakkabısı diyor, günlük kullanım için uygun mu?

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Ayakkabı daha çok sokak için uygun fakat ağır bir ayakkabı, rahat ama günlük kullanım için pek uygun mu bilemem benim için değil basket ayakkabısı olduğu için ayağı çok fazla terletiyor ve bilekten tutuyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayakkabı daha çok sokak için uygun fakat ağır bir ayakkabı , rahat ama günlük kullanım için pek uygun mu bilemem benim için değil basket ayakkabısı olduğu için ayağı çok fazla terletiyor ve bilekten tutuyor.
Basketbol ayakkabılarıyla ilgileniyorum daha çok ama günlük kullanım için o bütçede ; Hummel, Puma, Slazenger, bazı Adidas modelleri ve Decathlon Kalenji gibi markalar oluyor daha çok onları araştırabilirsin.

Son düzenleme:

nedimkaratas

Rütbesiz
İfade skoru
1
Merhaba. 400 Lirayı geçmeyecek şekilde spor ayakkabı önerisine ihtiyacım var. Ayak numaram 42. Bir arkadaş Adidas Breaknet önerisinde bulunmuştu, ayakkabı kalite olarak güzeldi ama rahat edemedigimden iade ettim. Şimdiden öneride bulunan arkadaşlar için teşekkür ediyorum.
Adidas Breaknet ne kadar almıştın?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube