3500 TL telefon önerisi

Silicone Android Uygulaması

Crest

Gold Sample
İfade skoru
24
3-4 yıl sorunsuz kullanacağım bir telefon alacağım. Çoğunlukla sosyal medyada gezeceğim. Ara sıra oyun oynarım ama çok ağır oyunlar oynayacağımı sanmıyorum. Kamerayı çok nadir kullanırım. Normalde M51 düşünüyordum ama fiyatı uçmuş. Fiyatının düzelmesini bekleyip M51 mi alayım yoksa başka önerileriniz de var mı?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
M51'in fiyatı bir daha düşmez, dövizin durumu ortada. Kullanımınıza en uygun telefon M31s. Super AMOLED ekranı; sade, stabil ve işlevsel arayüzü; fiyatına göre eh işte diyebileceğiniz kamerası ve günlük kullanım için uygun işlemcisiyle belirttiğiniz sürede sorunsuz kullanabileceğiniz bir model. Sosyal medya, video izleme gibi kullanımlarla 6000 mah batarya size, 2 gün bile yetecektir. Bütçeniz dahilinde hâlâ, yine de fiyatının bir iki hafta öncekiyle alakası olmadığını ve acele etmeniz gerektiğini söylemek gerek. Eğer bu model hoşunuza gitmezse yine bu işler için biçilmiş kaftan Oppo Reno 4 lite var ama M31s varken bakmazsdım şahsen ona.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
M31s kullanıyorum. Hiçbir problem yaşamadım yaklaşık 1.5 ay oldu. Kullanımı çok ergonomik ve pili uzun süre gidiyor. Macro modunda fotoğrafları çok aşırı net çekiyor. İşlem hızı gayet iyi. Bu arada akşamları dizi/anime izlememe rağmen yaklaşık güç tasarrufu açıkken 3 günü bitirebiliyor.

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Fiyatının düzelmesini beklersen ağaç olabilirsin, benden söylemesi. Bekleyemezsen M31S var alternatif olarak.
M51 de çok güzel telefon be.:D

KS
Crest

Crest

Gold Sample
İfade skoru
24
Samsung desteğe sordum. Bu ay içinde stokların gelmesini bekliyoruz dedi. Bu aylık bekleyeceğim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube