32GB yeterli mi?

Silicone Android Uygulaması

pico

Rütbesiz
İfade skoru
61
''Ufak tefek birkaç uygulamanın'' boyutuna bağlı. Asphalt 9 gibi büyük boyutlu oyunlardan bolca indiriyorsanız yetmeyecektir, günlük kullanım için bile yetmediği oluyor.

En asgari 64GB alınmalı dürüst olursam.

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Brawl Stars gibi 100,200 MB oyunlar yüklenecek. Pubg Mobile falan yüklemeyeceğim :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben 64 GB kullanıyorum, yetmiyor. En az 128 olmalı günümüzde. Bir fotoğraf 10 MB, bir uygulama 500 MB. Yetmiyor 64 GB ve altı.
Telefonumda 64GB kullanıyorum. 2000 Fotoğraf var, Bir sürü oyun var. 50GB dolu.

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
iPad 8. Nesile sıcak bakıyorum. Ama 32GB alanı var, yeterli gelir mi? Ufak tefek bir kaç uyguluma ve video izlenecek.
Yeter. Samsung tablet kullanıyorum 32GB + 16GB SD kart bana yetmiyor can çekişiyorum. Ama çok video, fotoğraf ve oyun var bende. Size yeter gibi ne de olsa video izlemelik ve bir kaç uygulama, oyun için alacakmışsınız. Ama 64GB daha iyi olur. Video, fotoğraf olacaksa asla yetmez can çekişirsiniz.

Son düzenleme:

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Brawl Stars gibi 100,200 MB oyunlar yüklenecek. Pubg Mobile falan yüklemeyeceğim :D

Telefonumda 64GB kullanıyorum. 2000 Fotoğraf var, Bir sürü oyun var. 50GB dolu.
iPadten pek fotoğraf çekmezsiniz zaten ve oyun videosu çekmezseniz o kadar dolmaz cidden.Bende 14GB boş alan var.

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
64 GB alandan 1 GB falan yer var :D

İndireceğin uygulamaların toplam kaç GB olduğunu hesapla. Yeri gelir x oyununu da indiririm gibisinden düşünerek +5 GB ekle. Güncellemeleri de tahmin et. Yetebilir belki. Diğer özellikleri 32GB olmasını bastırıyorsa alınır diye düşünüyorum.

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
35 bin video ve fotoğraf var. :D

Google Fotoğraflar olmasa asla yetmez 256 GB altı bana.
Hocam ne fotoğrafı 🤨

64 GB alandan 1 GB falan yer var :D

İndireceğin uygulamaların toplam kaç GB olduğunu hesapla. Yeri gelir x oyununu da indiririm gibisinden düşünerek +5 GB ekle. Güncellemeleri de tahmin et. Yetebilir belki. Diğer özellikleri 32GB olmasını bastırıyorsa alınır diye düşünüyorum.
Hocam, A12 Bionic işlemcisi var. Günümüz standartlarında cok iyi.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
iPad 8. Nesile sıcak bakıyorum. Ama 32GB alanı var, yeterli gelir mi? Ufak tefek bir kaç uyguluma ve video izlenecek.
Yeter ama rahat rahat her şeyi indiremezsin arada “alan dolmuş birşey sileyim” dersin yani.

Ek olarak Apple cihazlarda depolama daha verimli oluyor Androidde depolama zamanla şişiyor biraz. O yüzden sorduğun cihaz android olsa yetmez derdim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube