300TL Hafif mouse önerisi.

Silicone Android Uygulaması

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
mMh düştüm...
Işıklarıda var ama ya!
Aldım geliyor şuan.
Bu bütçede PMW 3389 fareler varken PMW 3325 fare önermek de ne bileyim yani... Evilol

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
F/p hafif delikli farelerden. Hocam neresi kötü, açıklar mısınız?
Birincisi kullandığı sensör yani PMW 3325 en giriş seviyesi sensörlerden birisi. Bulunduğu fiyat segmentin de çok daha iyi sensörlü fareler varken alınmaz. 230 liraya giriş seviyesi bir sensör isteyenler buyursun alsın. PMW 3389 fareler var o fiyat segmentlerin de. Ayrıca herşey sensör de değil. Gamepower farelerinin Switch ve malzeme kaliteleri berbat. 2 yıl sonra çift tıklayan bir fare istemez kimse.

Naci

Rütbesiz
İfade skoru
65
Birincisi kullandığı sensör yani PMW 3325 en giriş seviyesi sensörlerden birisi. Bulunduğu fiyat segmentin de çok daha iyi sensörlü fareler varken alınmaz. 230 liraya giriş seviyesi bir sensör isteyenler buyursun alsın. PMW 3389 fareler var o fiyat segmentlerin de. Ayrıca herşey sensör de değil. Gamepower farelerinin Switch ve malzeme kaliteleri berbat. 2 yıl sonra çift tıklayan bir fare istemez kimse.
Peki hocam anladım.

Naci

Rütbesiz
İfade skoru
65
Gamepower pişmanlıktır, almayın, aldırtmayın. O parayı sadaka olarak verin daha faydalı olur. Kulaklığını kullanıyorum, aldığım ilk 10 dakika memnundum, alalı 1 yıl oldu 10 dakika hariç rezillik. Sharkoon iyi duruyor, hayırlı olsun.
Evet hocam bana da iyi gibi geldi. İlk defa gördüm.

KS
Yagi

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Gamepower pişmanlıktır, almayın, aldırtmayın. O parayı sadaka olarak verin daha faydalı olur. Kulaklığını kullanıyorum, aldığım ilk 10 dakika memnundum, alalı 1 yıl oldu 10 dakika hariç rezillik. Sharkoon iyi duruyor, hayırlı olsun.
Elimdeki G300s'i satar satmaz hayırlı olacak inşallah :astalavistababy:

@PossibleTurco Adamsın <3

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
@Yagi Evet, uygunmuş. Üç tip tutuş şekline uygun olarak tasarlamışlar.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu fare onlardan daha hafif. Ayrıca delikli tasarımı ile elinizi daha az terletiyor. Sensörü de daha iyi aynı şekilde. PMW 3389 var farede.
Viper Mini'den 1 gram daha ağır, V2 Mini ile eşit ağırlığa sahip.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube