3000-4000 TL bandında telefon önerisi

Silicone Android Uygulaması

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Her şeyi kötü.
Bu fiyat bandında daha alınabilir bir model varsa önerin o zaman? Kötü yanları var mı? Evet. Fakat direkt "çöp" denilebilecek bir model olduğunu düşünmüyorum.

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Bu fiyat bandında daha alınabilir bir model varsa önerin o zaman? Kötü yanları var mı? Evet. Fakat direkt "çöp" denilebilecek bir model olduğunu düşünmüyorum.
Açıkçası marka kalitesine vs hiç bakmayın hayatımdaki tek pişmanlık bu olabilir. Biri arayınca telefon çöküyor, mesaj gelince de donuyor. Tek sevdiğim yanı şarjı ondan da Allah razı olsun iyi gidiyor. Sürekli Wifi ve mobil internet kopukluğu oluyor, açıp kapatmam gerekiyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sebebini belirtebilir misiniz?
En büyük sebebi reklamlar.

Son düzenleme:

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Açıkçası marka kalitesine vs hiç bakmayın hayatımdaki tek pişmanlık bu olabilir. Biri arayınca telefon çöküyor, mesaj gelince de donuyor. Tek sevdiğim yanı şarjı ondan da Allah razı olsun iyi gidiyor. Sürekli Wifi ve mobil internet kopukluğu oluyor, açıp kapatmam gerekiyor.
Şans işi. Aynı modeli ben ve @Kerem kullanıyor. Kendisi belirttiği deneyimlerine göre zaten oldukça memnun. Ben de yaşadığınız hiç bir sorunu yaşamadım. Ayrıca bahsettiğiniz sorunlar ayıplı mal kategorisine giriyor. Garantiye götürürseniz zaten değişim yaparlar.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım fakat Poco M3 Pro almayı düşünüyorsanız almayın. 64GB sürümü 4500₺'ye dayanmış.

Onun yerine bu telefonun aynısı olan Redmi Note 10 5G'ye bakın. 128GB sürümü 3800₺ olarak gözüküyor. Eğer satıcıya güvenmiyorum derseniz biraz daha güvenilir bir satıcıda 4100₺. Hem daha ucuz hem de depolama açısından daha mantıklı.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım fakat Poco M3 Pro almayı düşünüyorsanız almayın. 64GB sürümü 4500₺'ye dayanmış.

Onun yerine bu telefonun aynısı olan Redmi Note 10 5G'ye bakın. 128GB sürümü 3800₺ olarak gözüküyor. Eğer satıcıya güvenmiyorum derseniz biraz daha güvenilir bir satıcıda 4100₺. Hem daha ucuz hem de depolama açısından daha mantıklı.

İlk attığınız linkte distribütör garantili sanırım, eğer öyleyse hoşuma gitti. Telefonlara indirim gelecek gibisinden bir haber okumuştum, A74 200 TL civarı ucuzlamis ama diğerlerinde pek fark göremedim. Bu ikisinden birisi olabilir.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
İlk attığınız linkte distribütör garantili sanırım, eğer öyleyse hoşuma gitti. Telefonlara indirim gelecek gibisinden bir haber okumuştum, A74 200 TL civarı ucuzlamis ama diğerlerinde pek fark göremedim. Bu ikisinden birisi olabilir.
İlk attığım linke ben güvenemedim çünkü ürün yorumu yok, üstelik satıcıda yeni o yüzden satıcı puanı da gözükmüyor. Bir problem daha var satıcı adında teknoloji geçiyor fakat dans eden peluş oyuncak satıyor. 5 tane ürün var zaten sitede.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube