300 TL'ye Haylou T15 alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Hepsiburada'daki "Seçili ürünlerde 300 TL üzeri 50 TL indirim" kampanyasından 280 TL'ye pek araştıramadan T15 aldım. İndirimin süresi çok kısıtlı olduğu için ve aldıktan sonra iptal etme şansım olacağı için aldıktan sonra konu açıyorum. Bütçe en ama en fazla 300 TL. Haylou T15 almak mantıklı bir seçim mi? Genel olarak 300 TL bandına QCY T13 önerilmiş ancak arada çok bir fark var mı? Kullanacak kişi tercihen küçük bir kulaklık istiyor ancak uzun kulaklık daha iyi olacaksa o tip modelleri de kullanabileceğini belirtiyor. Siz ne dersiniz, 300 TL'ye daha iyi bir alternatifi var mıdır?

Kullanım amacı: Günlük kullanımdan öte olmayacak. En fazla müzik dinlemek ve video izlemek için kullanılacak, bisiklet sürerken kulaktan düşmemesi önemli. Mikrofon olarak bu bütçedeki çoğu TWS'nin pek de iyi performans veremediğini duymuştum. Zaten mikrofon kullanacak kişi için önemli bir kriter değil.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Güzel kulaklık hayırlı olsun. Bence başka arayışlara çok girmeye gerek yok kullanım amacınıza göre.

Tek üzüldüğüm nokta, geçen yıl 100-150 TL bandında öneriyorduk bu kulaklığı. Şimdi indirimli 280 TL...

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Kullanıcısı olarak söylüyorum, bu fiyatlarda bile fazla para vermişsiniz. T13 ile ses kalitesi farkı var, gerisi pek önemli olmayan farklar. T15 daha bass ağırlıklı ancak kolay bir EQ ile dengeli yapabiliyorsunuz. T13 direkt dengeli olarak kutudan çıkıyor.

Buna ek olarak T15 kutusunun aşırı kaba ve ağır olduğunu belirteyim. Cepte hiç hoş durmuyor ve kutu içindeki çıkıntı kulaklıkları yerine koymayı zorlaştırıyor biraz. Mikrofon olarak bu fiyatta, hatta direkt BT kulaklıklardan pek performans beklememek lazım.

Üşenmezseniz mümkünse iade edip T13 veya Redmi Buds 3 Lite alın, daha iyi olur.

KS
D

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Kullanıcısı olarak söylüyorum, bu fiyatlarda bile fazla para vermişsiniz. T13 ile ses kalitesi farkı var, gerisi pek önemli olmayan farklar. T15 daha bass ağırlıklı ancak kolay bir EQ ile dengeli yapabiliyorsunuz. T13 direkt dengeli olarak kutudan çıkıyor.

Buna ek olarak T15 kutusunun aşırı kaba ve ağır olduğunu belirteyim. Cepte hiç hoş durmuyor ve kutu içindeki çıkıntı kulaklıkları yerine koymayı zorlaştırıyor biraz. Mikrofon olarak bu fiyatta, hatta direkt BT kulaklıklardan pek performans beklememek lazım.

Üşenmezseniz mümkünse iade edip T13 veya Redmi Buds 3 Lite alın, daha iyi olur.
Zaten Hepsijet ile teslim edileceği için kargodayken iptal ettim, yorumunuz için çok teşekkürler. T15 almadan önce de T13 önermeme rağmen inatla yuvarlak kulaklık istiyor, T13 ya da piyasadaki çoğu kulaklıkta olduğu gibi çıkıntısının olmamasını istiyor:
1656937626590.png

Muhtemelen Buds 3 Lite'a bakacağız.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube