2D oyun için konu önerisi

Silicone Android Uygulaması

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Bir mobil oyun vardı adını hatırlamıyorum bir kaç kişi lanetli bir evin içinde kapana kısılıyordu ve 5 kişi varsa mesela 4'ü tuzağa düşmüştü kalan kişi onları arıyordu. Oyunun içinde sorular soruyordu, etraftaki şeylerle arkadaşlarını kurtarmaya falan çalışıyordu.

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
Şimdi bir prenses olsun bu gitsin biri tarafından kaçırılsın sen de bunları kalelerde bulmaya çalı- bir dakika...

---

Aileni katleden bir şeyi bulmaya çalış (canavar) . Distopik bir dünyada geçsin bu olay. Katmanlar olsun(cehennem katmanları gibi), alta doğru in ve bu katmanları geç. Her katmanın bir hikayesi olsun, adım adım neler döndüğünü keşfet ama hikayenin tamamını sakın verme kendileri kudursunlar. Oyun platformer olsun bu arada.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Aklımda platform tarzında hikayeli bir oyun yapma planı var. Konu öneriniz var mıdır? Mümkünse biraz dram olsun. @Doğukan Fidan
Ailesini yerin yarılması sonucu kaybeden küçük bir çocuk kendini yetimhanede bulur. Yetimhaneden kaçmak için yollar dener.
Hocam yetimhaneden kaçmaya çalışsın karakter, farklı seviyeler olsun. Gri gri yaparsınız yetimhaneyi :)

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Ailesini yerin yarılması sonucu kaybeden küçük bir çocuk kendini yetimhanede bulur. Yetimhaneden kaçmak için yollar dener.
Hocam yetimhaneden kaçmaya çalışsın karakter, farklı seviyeler olsun. Gri gri yaparsınız yetimhaneyi :)
Yetimhane Architech oldu bu. 🥴

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Şimdi bir prenses olsun bu gitsin biri tarafından kaçırılsın sen de bunları kalelerde bulmaya çalı- bir dakika...

---

Aileni katleden bir şeyi bulmaya çalış (canavar) . Distopik bir dünyada geçsin bu olay. Katmanlar olsun(cehennem katmanları gibi), alta doğru in ve bu katmanları geç. Her katmanın bir hikayesi olsun, adım adım neler döndüğünü keşfet ama hikayenin tamamını sakın verme kendileri kudursunlar. Oyun platformer olsun bu arada.
Mario oynadıktan sonra deneme sınavına girmişimdir. :D

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Yetimhane Architech oldu bu. 🥴
İlk defa duyuyorum. O.O2
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Duldul temalı yap tutar. :D
Pixel bir karakter olan Bilal Göregen gözlerini yeniden kazanmak için belirli seviyelerden geçmektedir.
Bilal Göregen gereken 238 Dulcoin'i toplamak için yollardadır, bu yolculukta karşısına Reddit Canavarı çıkar ve Bilal'in bundan kurtulması gerekir.
Nasıl? :D

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Intel'cilere karşı cihad eden AMD neferlerini anlatan bir oyun yapılabilir. Evilol

Şaka maka oyun yapılacaksa ve 2D platform oyunu olacaksa bence Mario gibi olmalı. Super Mario serisi gibi hoplamalı ve zıplamalı bir oyun olabilir. Amacımız da Dünya'yı istila eden uzaylılardan kaçmak olabilir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube