256GB Samsung PM981A 350TL

Silicone Android Uygulaması

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
OEM 970 EVO Plus. EVO Plus'dan tek farkı yazılım bulunmuyor. Bu fiyatta kaçırmayın derim.
Bu fiyata kesin alınmalı.

KS
A

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
1620252213221.png

Ürün yorumları birazcık değişik. 10TL farkla Amazon'da aynı satıcıdan alabiliyorsunuz. Almışken oradan alın derim, bir sorun olduğunda karşınızda Amazon olur.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992

Hocam amazon 10 TL fark ile satıyor ama kargo daha hızlı olduğu için düşünülebilir.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

10115 numaralı eki görüntüle
Ürün yorumları birazcık değişik. 10TL farkla Amazon'da aynı satıcıdan alabiliyorsunuz. Almışken oradan alın derim, bir sorun olduğunda karşınızda Amazon olur.
Bu yorumları görünce alınmaz. Nasıl karıştırırsın biri m2 ssd diğeri kulaklık.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Yalnız hatırlatırım Amazon'da satan Amazon değil üçüncü parti satıcı. Amazon'un üçüncü parti satıcıları hiç güvenilir değiller. Gerçi Teknoraks'ın yorumları iyi ama ben yine de güvenmezdim. @tufanbaba123 siz ne düşünüyorsunuz hocam?

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
@Ahmet, ssd istedim kulaklık geldi JSNDJCNSJBXBC

KS
A

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
Yalnız hatırlatırım Amazon'da satan Amazon değil üçüncü parti satıcı. Amazon'un üçüncü parti satıcıları hiç güvenilir değiller. Gerçi Teknoraks'ın yorumları iyi ama ben yine de güvenmezdim. @tufanbaba123 siz ne düşünüyorsunuz hocam?
Bir sıkıntı olduğu zaman karşımızda Amazon oluyor ama. Zaten sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü Trendyol yorumları biraz troll atılmış gibi. Satıcının yorumları genel olarak gayet iyi. Ürünün fiyatı da öyle.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@Ahmet, ssd istedim kulaklık geldi JSNDJCNSJBXBC
İngiltere'de bir tane adam elma sipariş etmiş ama kendisine iPhone SE 2020 gelmişti.
Onun gibi bir şey sanırım. Evilol

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Hocam Amazon her türlü bizi mağdur etmemek için uğraşıyor. Satıcının kendi olması büyük bir avantaj ama değilse bile kesinlikle Trendyoldaki aynı satıcıdan daha iyidir. Bir sefer ben Trendyoldan yaptığım alışverişin kargoya verilmesini bir hafta beklemiştim. Dayanamayıp en son iptal ettim ve aynı satıcıyla n11'den aldım. Sabahına kargoya verdiler. Aradım satıcıyı, ben bu ürünü sizden Trendyolda da almıştım ama kargoya vermediniz, o zaman elinizde mi yoktu acaba dedim. Bize Trendyoldan bir haber gelmedi ki, n11'den dün akşam aldık siparişinizi ve sabah paketi gönderdik dediler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube