250TL civarına klavye önerisi

Silicone Android Uygulaması

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Selamlar. Elimde 350TL var. Bu parayı harcamak istiyorum. Aklımda şu ürün var.
Her ne kadar almayı istesem de Lego bu, yaptıktan sonra bir esprisi kalmıyor. Süs olarak tab'ki de çok iyi ancak ben daha efektif, günlük bir şey almak istedim.
Dedim o zaman şöyle güzel bir klavye alam, bütçe olarak 300'e fazla yaklaşmasın yoksa evdekiler saçmaladığımı düşünür. Dilleriden düşmez bir klavyeye her ne kadar benim param olsa da.
Klavye mi, yoksa Mclaren Senna Gtr mı alayım? Ya da farklı güzel bir öneriniz var mı? Aslında bu bütçede güzel bir grafik tablet varsa o da olur.
Bu bütçede güzel gördüğüm mekanik klavyeler;
Daha iyileri var mıdır? Görünen yerlerde daha ucuza getirmek için kupon var mıdır? Hangi switch daha iyi olur? Gönlüm Sharkoon'dan yana. Switch'in çıt çıt etmesini istiyorum ama evdekiler bir süre sonra kafamda parçalar herhalde. O yüzden red daha iyi olur sanırım.
Elimdeki klavye A4 Tech km 720, taş gibi klavye çok gereksiz harcama olur mu acaba kararsızım. :D Oyunlarda performansım artsın diye almadığımı belirteyim.
Biraz uzun ve karmaşık bir yazı oldu.😁

KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Dandik Switch olsun, ki Huano Switch o kadar da dandik değil, bu fiyata kırmızı Switch bulduğuna yat kalk şükret.
Switch kalitesi nasıl? Uzun ömürlü bir şey olsun isterim. Işıkları, modları hiç fena değil beni tatmin etti. Ama switch kalitesi vasat ise sırf red diye almam hocam. Klavye almaktan vazgeçebilirim.

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Switch kalitesi nasıl? Uzun ömürlü bir şey olsun isterim. Işıkları, modları hiç fena değil beni tatmin etti. Ama switch kalitesi vasat ise sırf red diye almam hocam. Klavye almaktan vazgeçebilirim.
Gænote'de de Content yolluyorlar, o da dandik diger Switch'lere gore. SGK30 al gec bence.

KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Ömrü kısa olmaz bence, ama ne kadar uzun olur bilemem. Biraz da kullanıma bağlı.
Sert ve hor kullanmam, hatta ilk 4 ay falan yeni olduğu için canım cicim ayı olur.
3-4 yıl çıkarsın yeter, ancka ertesi yıl bir tane tuşu bozulur ise üzülürüm.
Demek istediğim, çok kaliteli bir şey beklemiyorum hakiki güzel klavyeler hep 500 üstü. Bunlar ucuz klavyeler, kağıt üstünde güzel olsalar da, ömrü bir kaç seneyi geçmeyecek ürüne iyisine param yetmiyor diyip almam yani.
Tabii bu yakınmam biraz saçma sonuçta kimse uzun süre alıp test etmiyor.
Sharkoon'un garantisi nasıl acaba? Umarım bu klavye beni üzmez.

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Sert ve hor kullanmam, hatta ilk 4 ay falan yeni olduğu için canım cicim ayı olur.
3-4 yıl çıkarsın yeter, ancka ertesi yıl bir tane tuşu bozulur ise üzülürüm.
Demek istediğim, çok kaliteli bir şey beklemiyorum hakiki güzel klavyeler hep 500 üstü. Bunlar ucuz klavyeler, kağıt üstünde güzel olsalar da, ömrü bir kaç seneyi geçmeyecek ürüne iyisine param yetmiyor diyip almam yani.
Tabii bu yakınmam biraz saçma sonuçta kimse uzun süre alıp test etmiyor.
Sharkoon'un garantisi nasıl acaba? Umarım bu klavye beni üzmez.
3-4 yıl 250 TL'lik mekanik klavye için uzun süre. Ömür istiyorsan ya bütçeni 400 civarına çıkar yada membrane al.
Ayrıca hepsiburada 'da 50 TL kampanyası var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Dark avenger'e bakabilirsin. Outemu blue switchleri var üzmez.

Son düzenleme:
KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
3-4 yıl 250 TL'lik mekanik klavye için uzun süre. Ömür istiyorsan ya bütçeni 400 civarına çıkar yada membrane al.
Zaten taş gibi membrane klavyem var. Gayet rahat yazması ama tuşun sonuna kadar gomcurmemek ve daha iyi bir hissiyat için almayı düşündüm. Bütçe olarak 400'e çıkamam maalesef.
250TL bütçedeki klavyeler ortalama iki yıl çıkartır, dediğinden bunu anlıyorum. Bütçe daha üstüne yetmediği için almamak daha iyi bir seçenek olabilir mi? Çünkü şunu anladım, bu bütçedeki ürünler kalite anlamında zayıflar.

Attığın klavye kalite anlamında diğerlerinden üstün müdür? En azından 3 yıl çıkarmasını isterim.

Neyse sabaha bir karar vereceğim artık, sabah ola hayrola.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube