209 TL'ye Omen Reactor Alınır Mı?

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
200

Mert Özkaya

Rütbesiz
İfade skoru
37
Bak, sana stok skatez ile tiger gibi skatezlerin karşılaştırma videolarını atabilirim istersen? Bu arada her siyah skatez kötü değil, her %100 PTFE skatezde iyi değil. Eğer öyle olsaydı bu skatez markalarının bir amacı olmazdı. Ayrıca mousepadden mousepade değişebiliyor bunlar. Seramic skatezin hard mousepadlerde daha iyi kayması gibi.
Dediğin testte hyperglide en az çıkmış ayrıca :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Verimlilik yüzünden var bu sensörler. Biraz da pazarlama taktiği denebilir. Kablolu fare sensörünü kablosuza takarsan hemen pili biter.
Dostum burada sana herkes bu mause'un hitap eden kitleye göre alınabileceğini savunuyor. Sen ise kişiselleştirerek alınmaz diyorsun. Sen hafif mause kullanabiliyorsun ben ağır mause. Hafif mause isteyen kişiler tercih etmeyebilir. Arkadaş ağırlığını biliyordur büyük ihtimal ve bunu göz önünde bulunduruyordur. Hafif isteyenleri eledim.
Ağır mause kullanan kitleye 200-300 lira bandında ve daha dolu bir mause önerin var mı?
Her ele oturabilen, yanında elinin mause pad'e sürtmemesi için yer alan ufak destekli ve daha iyi bir sensörlü mause öneriniz varmıdır?

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Sen git 360mm soğutucu ile 90 derece ol >:c
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada ne kadar kötü olabilir ben 50 TL'lik mouseu mousepadsiz kullanıyordum kötü gelmiyordu :D

(Gerçi o mouse öyle bir mousedu ki mouse padde rahatsız oluyordum.)
Viper Mini ile karşılaştırınca gerçekten bayağı bir fark varmış diyorum.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Viper Mini ile karşılaştırınca gerçekten bayağı bir fark varmış diyorum.
Ben 50 TL'lik mousedan G102'ye geçince pek beğenmemiştim yapışkan gelmişti. Sonra kullana kullana normal gelmeye başladı.

zbabomen

Bronze Sample
İfade skoru
2.594
Fiyatı çok düşmüş, kesinlikle alınmaz denmez fakat dendiği gibi ağır bir mouse. Kullandığımda ergonomisi çok güzeldi bu arada.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Skatezi ve kablosu kötü olduğu için ağır geliyor. 100 gramlık fareye hiç alışamazsın, kolun yemen yorulur.
Alakası yok. Eğer düşük sens ve mausepad'in her karışını kullanıyorsa anca öyle olur. 100 gram için diyorum.

Git bir teknoloji marketine, tutuş şekline oluyor mu ve ergonomisi nasıl diye dene.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Alakası yok. Eğer düşük sens ve mausepad'in her karışını kullanıyorsa anca öyle olur. 100 gram için diyorum.

Git bir teknoloji marketine, tutuş şekline oluyor mu ve ergonomisi nasıl diye dene.
Yüksek sens oynayan adam zaten FPS oyunları oynamıyordur. Oynasa bile çok iyi oynayamaz CS:GO gibi oyunları.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube