2060'ı satıp XSS almak ne kadar mantıklı?

Silicone Android Uygulaması

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
XSS iyi bir cihaz, aylık 30 liraya yüzlerce oyun oynayabiliyorsun. Mantıksız bir plan değil. Para biriktirerek ileride GPU alabilirsin. Tek önerim bütçen varsa, üstüne biraz daha koyup XSX almaya çalışman olabilir. Çok daha güçlü ve daha uzun vadeli bir yatırım olacaktır.

KS
T

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
XSS iyi bir cihaz, aylık 30 liraya yüzlerce oyun oynayabiliyorsun. Mantıksız bir plan değil. Para biriktirerek ileride GPU alabilirsin. Tek önerim bütçen varsa, üstüne biraz daha koyup XSX almaya çalışman olabilir. Çok daha güçlü ve daha uzun vadeli bir yatırım olacaktır.
Yok knk asla XSX alamam.

Aslında satmaktan vazgeçtim biraz. Çünkü işin içinde ailem de var. Onlara desem ne diyon sen diyecekler. Ama yine de teşekkürler fikirleriniz için.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Arkadaşlar selam, hali hazırda kullandığım 10400 ve 2060'lı bir sistemim var.

Ekran kartını satmak için çok geç biliyorum ama artık canıma tak etti.
Canım bu sene yeni çıkan NBA 2K22 Next gen versiyonunu oynamak istiyor.
Bu versiyon PC'de yok. Sadece Xbox Series S/X ve PS5'de bulunmakta.
Ekran kartını 4.5-5'e satıp tanıdığımdan 3000 liraya XSS alabiliyorum.
Tabii bir de 2K22 masrafı var.
3000 liraya alırsam üstüne en kötü 1.5k kalıyor. İşlemcimde dahili grafik bilimi bulunuyor zaten, LoL, Valorant gibi oyunları oynatıyor.
Bu parayı biriktirip bekleyip sonra yine GPU alabilirim.
XSS üzerinden de Gamepass hizmetini kullanabilirim.

Sizce ne kadar mantıklı? Sonradan pişman olur muyum?
Konsola geçmek istiyorsan ekran kartını satıp tüm parayla XSX al. XSS bence uzun vadede aldığına pişman edebilecek bir konsol. Özellikle ağır oyunlarda RTX 2060a göre grafik olarak gözle görülür bir düşüş yaşarsın.

Bence ise ekran kartınla devam et. Bir oyun için konsola geçmek bana mantıklı gelmiyor. O oyun veya seneye çıkacak oyunları zaten Next Gen olarak PC ye gelecek.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube