13000 TL teknik makine mühendisliği için workstation laptop önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
13000

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Dostum başlığa yazdığımdan anlaman gerekir bi şeyler. Workstation diye de konuya yazdım. 3 boyutlu yazılımlar kullanılacak işte.
Başlıkta da yazdığı üzere Workstation laptop arıyor arkadaş. Yani tamamen iş odaklı olacak.
Kullanacağı programlar, ekran boyutu, ağırlık, batarya süresi gibi detaylandırılması gereken birçok şey var. WS amaçlı olarak alınabilecek birçok ürün var, amaç bunları filtreleyip düzgün cihazı almak.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Kullanacağı programlar, ekran boyutu, ağırlık, batarya süresi gibi detaylandırılması gereken birçok şey var. WS amaçlı olarak alınabilecek birçok ürün var, amaç bunları filtreleyip düzgün cihazı almak.
3 boyutlu yazılımlar kullanacağından bahsetmiş. CAD gibi programlar ile uğraştığını anlayabilirsiniz buradan. :) CAD gibi programları verimli şekilde kullanmak içinde güzel bir ekran, sağlam bir donanım ve zorlu durumlar da üzmeyecek bir batarya süresi lazım. Buradan tahmin edebilirsiniz az çok ne aradığını.

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
3 boyutlu yazılımlar kullanacağından bahsetmiş. CAD gibi programlar ile uğraştığını anlayabilirsiniz buradan. :) CAD gibi programları verimli şekilde kullanmak içinde güzel bir ekran, sağlam bir donanım ve zorlu durumlar da üzmeyecek bir batarya süresi lazım. Buradan tahmin edebilirsiniz az çok ne aradığını.
İşte benim tahmin etmemem gerek bunları. Tahminle kesin öneri yapılmıyor düzgün. Neyse bunu daha fazla uzatmayayım.
Programlar destekliyorsa M1 MacBook'lar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube