1000 TL'ye sorunlu iPhone 7 alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
SE2 alacaktım normalde, Sahibinden'de gezerken denk geldim. Elden alıp telefoncuya baktırıp parayı vereceğim, alınır mı? Ne kadar masraf çıkar? Değer mi? Günlük kullanım için bakıyorum.

1200 liradan 1000 liraya düşürdüm.

IMG_20210514_224002.jpg

32 GB modeli.

Son düzenleme:
KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Size ortalama 2500-3800tl arasına gelecektir.
Biraz abartmadın mı sanki? 300 lira kamera, 100 lira hoparlör, 70 lira Wi-Fi entegresi.
Fatura olmaması sıkıntı, garantisi olmasa bile serviste fatura soracaklar.
Servis derken, Apple servisinden mi bahsediyorsun? Eğer öyleyse tanıdığım bir telefoncuya götüreceğim.
Arka kamerayı 350 TL civarına değiştirirler, ses sorununu tam anlamadım hoparlör mü çalışmıyor yoksa ahize mi?
Sorayım.
Bence hiç 2. ele bulaşmadan SE2 al geç daha iyi, bir kere almışken tepe tepe kullanırsın.
1500 civarına getirsem 1-2 sene kullanırım, o sürede SE3 bekleyebilirim, daha mantıklı olur gibi geldi.

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Biraz abartmadın mı sanki? 300 lira kamera, 100 lira hoparlör, 70 lira Wi-Fi entegresi.

Servis derken, Apple servisinden mi bahsediyorsun? Eğer öyleyse tanıdığım bir telefoncuya götüreceğim.

Sorayım.

1500 civarına getirsem 1-2 sene kullanırım, o sürede SE3 bekleyebilirim, daha mantıklı olur gibi geldi.
Ben iPhone 7 kullanıyorum güzel telefon fakat alınmaz bataryası biraz kötü yani uzun süre kullanamazsınız batarya sıkıntı değil dersen güzel telefon. Ama SE2 almak daha mantıklı geldi bana.

KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Ben iPhone 7 kullanıyorum güzel telefon fakat alınmaz bataryası biraz kötü yani uzun süre kullanamazsınız batarya sıkıntı değil dersen güzel telefon. Ama SE2 almak daha mantıklı geldi bana.
Arada 3000 TL fiyat farkı var, ayrıca 7 alırsam hemen alabiliyorum. Batarya sıkıntı değil, dışarıda 3-5 saat götürse yeterli.

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Arada 3000 TL fiyat farkı var, ayrıca 7 alırsam hemen alabiliyorum. Batarya sıkıntı değil, dışarıda 3-5 saat götürse yeterli.
Biraz zor gibi ama ne yaptığınıza bağlı oyun filan oynayacaksanız götürmeyebilir. Ama oynadığınız oyuna göre değişir ama heralde 5 saat dayanır. Ama 2.el olduğu için bence 4 saat dayanır.

KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Biraz zor gibi ama ne yaptığınıza bağlı oyun filan oynayacaksanız götürmeyebilir. Ama oynadığınız oyuna göre değişir ama heralde 5 saat dayanır. Ama 2.el olduğu için bence 4 saat dayanır.
Oyun oynamayacağım, Snapchat - Whatsapp gibi uygulamalar kullanacağım sadece.

Değmez, o telefonun sadece o sorunlarının olduğundan emin olamazsın.
Elden alacağım, detaylıca inceleme fırsatım olacak yani.

KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
O zaman alınır ama bence se2 almak daha iyidir.
SE2 almak daha iyi biliyorum ama 7 alirsam 3000 lira gibi bir para cebimde kaliyor, onunla APU sistem toplayabiliyorum, Series S alabiliyorum, PS4 + bircok oyun alabiliyorum. O yuzden tereddutte kaldim.

Sanirim alacagim, adamin belirttiklerinden baska sorunu yoksa beni idare eder gibi geliyor. Sarj pek sorun degil, su an kullandigim telefonun sarji %100'den yarim saatte bitiyor kekw

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube