100 TL mouse önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
110

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Merhabalar bütçem 100TL en fazla 120TL olur daha da üstünü aşmaz ise sevinirim klavye kulaklık ve mousepadi tamamladım geriye sadece mouse kaldı.
Tutuş şeklim Palm Grıp.
Olmasını istediğim bir kaç şey var. Başparmağımı ve serçe parmağımı koymak için destek olursa çok güzel olur şu an o tarz bir mouse kullandığım için öyle alıştım.
RGB ışıklarını yazılımı üzerinden ayarlarsak hoş olur. Çok deli gibi oyun oynayan biri değilim sadece CS-GO ETS2 gibi oyunlarda akışkan bir şekilde kaysın sıkıntı çıkarmasın. Elimin uzunluğu orta parmağımın üstünden avcumun tabanına kadar 16-17 CM.
Direkt Aorus M2 aklıma geldi ama elim ile uyumlu olur mu sizce birde parmak desteği yok o yüzden kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Rampage markası dışında bütün markalara açığım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Gamenote MS1001 nasıldır hoşuma gitti güzele benziyor ama ?

Son düzenleme:

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Aorus M2 uyar diye düşünüyorum tutuşunuz tam uymuyor ama elinize uyar.
Teşekkürler hocam Gamenote MS1001 nasıldır ? Klavyem de Gamenote KB487L olduğu için ikisi yan yana güzel olur diye düşünüyorum.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Teşekkürler hocam Gamenote MS1001 nasıldır ? Klavyem de Gamenote KB487L olduğu için ikisi yan yana güzel olur diye düşünüyorum.
İsteklerinizi karşılayacağını düşünmüyorum çünkü yazılımı yok ve tutuşunuza uygun bir mouse değil, özellik bakımdan M2’ye kıyasa geride.

KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
İsteklerinizi karşılayacağını düşünmüyorum çünkü yazılımı yok ve tutuşunuza uygun bir mouse değil, özellik bakımdan M2’ye kıyasa geride.

MS1001’in yazılımı varmış ben görememiştim listeye ilk baktığımda.
Teşekkürler.
MS1001'in sensörü pek iç açıcı değil, SPCP199 var. M2 daha iyi olur.
Teşekkürler.
Hocalarım birde M2`de makro atayacağımız tuşlar var mı ayrıca o ortasındaki ışığın rengini değiştirebiliyor muyuz ? Son olarak Palm Grip tutuşa tam uygun olmadığı için sorun yaşamam değil mi ?

Son düzenleme: Moderatör:

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Teşekkürler.

Teşekkürler.
Hocalarım birde M2`de makro atayacağımız tuşlar var mı ayrıca o ortasındaki ışığın rengini değiştirebiliyor muyuz ?
Toplam 8 tane tuşu var hepsine makro atayabilirsiniz ve evet logonun rengi değişiyor.

Son olarak Palm Grip tutuşa tam uygun olmadığı için sorun yaşamam değil mi ?
Abartı bi sorun yaşamazsınız fakat palme tam uygun fareler gibi de konforlu olmaz.

KS
EREN SATAR

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Teşekkürler hocam palm için uygun f/p fare öneriniz var mı ?

Türkiye'de fare çeşitliliği çok az 3-5 fare arasında gidip geliyor. 100 TL'ye düşmüşken M2 almak gayet iyi olur. Ama bence bütçeyi biraz daha arttırıp omen 400 alırsanız sizin için en uygunu olur. Yoksa M2'de işinizi görür.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube