1 yıl öncesine gitseniz ne yapardınız?

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Ameliyat olurdum daha erken kurtulmak için.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Kripto para almak vs. hariç ne yapardınız?
Aklıma şu anda bir şey gelmiyor yatırım dışında o da sanırım yazı kuralları dahilinde yasak. Kahve stoklardım biraz, Mehmet Efendi Colombian 50 lira olmuş. Kaldık Migrosun kahvesine.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ameliyat olurdum daha erken kurtulmak için.
Hayırdır ne ameliyatı?

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Aklıma şu anda bir şey gelmiyor yatırım dışında o da sanırım yazı kuralları dahilinde yasak. Kahve stoklardım biraz, Mehmet Efendi Colombian 50 lira olmuş. Kaldık Migrosun kahvesine.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hayırdır ne ameliyatı?
Valla 7 ay oldu millet hala soruyor sıkıldım artık :bong:

Nuss Ameliyatı. YouTube'a yaz çıkar buradan anlatmaya üşeniyorum.

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
Bu yazıyı bu playlisti dinlerken yazdım, anılarım aklıma gelince duygulanmadım değil.

Kesinlikle eski okulumdaki son senemi çok daha iyi geçirmeye çalışırdım. Aslında o okuldaki bütün senelerimi öyle ama son senenin yeri ayrı. Bunca zaman sonra hala pişmanım. Neden vaktimi derse harcadım diye. Elbet ki dersler belli bir derecede önemli ancak benim kastettiğim o değil. Gene de çok eğlendik ama ilk defa bu kadar mutlu bir okul hayatı yaşamıştım. Arkadaşlarımı, eski flörtümü çok özlüyorum ve asla tekrarı olmayacak o anıları. Keşke geri dönüp o zamanları tekrar tekrar yaşayabilsem. Şimdiki okulumda mutlu değilim. Nakil de işi kurtarmaz gibi. Okulumun milletin övdüğü gibi olmadığını çok net anlıyorum, büyük hata yapmışım gerçekten. Önümdeki son seçenek önümüzdeki sene Avrupa'ya okumaya gitmek. Bir çok ülkeye gittim, sanırım aklımdaki seçenek belli.

Buradan arkadaşlıkların ve anıların derslerden çok daha önemli olduğunu söylemek istiyorum.
İleride aklınıza matematik sınavından yüksek not aldığınız gelince mi yüzünüz gülümseyecek yoksa arkadaşlarınızla geçirdiğiniz o güzel günler ve anılar gelince mi?

Elinizdeki parayı nasıl mantıklı bir şekilde harcıyorsanız her bir saniyeyi daha mantıklı şekilde harcamanızı öneririm. Ne de olsa geçen giden saniyeler geri gelmeyecek. İleride yapamadıklarınız için pişman olmayın derim.

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
10. sınıfın son konularını tamamlayıp 11. sınıf konularında yazılı için ilk konuları tekrarlamak yerine biraz daha diğer konuların üzerinden geçerdim ve dersle olduğum sürenin %99'u 11. sınıfın ilk konularını tekrarlamakla geçmezdi.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Kripto para almak vs. hariç
İçimdek tek yaşama hevesi maalesef ki bu hocam, kazanmak.
Elimdekine nazaran daha az para ile bu işlere bulaşırdım sanırsam. çünkü para parayı çektiği gibi, ana paranın da büyük bi' bölümünü kaybetmek gerçekten bana çok şey öğretti.

Onun dışında, çevremi erkenden düzeltirdim ve spor yapmaya o vakit başlardım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube