1. Dönem yapılan devamsızlık 2. dönem silinir mi?

Silicone Android Uygulaması

ONWU

Rütbesiz
İfade skoru
35
Toplam özürsüz devamsızlığım 6 gündü. Ben de annemlere söyledim okula gittiler ve sildirdiler ama 1 gün silinmiş o da bu dönem yaptığım devamsızlık. Şimdi ben belge alamıyor muyum? Ek olarak ben ilk dönem 5 gün için izin dilekçesi verip 5 gün gitmedim ama Pazartesi'den itibaren salı ve cuma günleri yok yazılmıştım. Dönemin de son günü olduğu için konuşamadım müdürle. Bu devamsızlığı da sildirebilir miyim?

Son düzenleme:

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Ben yanlış yazılan devamsızlığımı sildirmek istediğimde (2-3 ay önce olan) müdür yardımcısı aklın şimdi mi başına geldi o kadar önceyi silemem demişti sistemden dolayı olarak. 29 Gün devamsızlıkla dewamke ben.

KS
ONWU

ONWU

Rütbesiz
İfade skoru
35
1.dönem yapılan devamsızlıklar 2.dönem silinmiyor devamsızlıklar tüm bir seneyi kapsar.
Hayır kast ettiğim devamsızlığın özürsüzden özürlüye geçirilmesi konusu. Bu mümkün olmuyor mu?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben yanlış yazılan devamsızlığımı sildirmek istediğimde (2-3 ay önce olan) müdür yardımcısı aklın şimdi mi başına geldi o kadar önceyi silemem demişti sistemden dolayı olarak. 29 Gün devamsızlıkla dewamke ben.
Bizim müdür de öyle demez umarım.

Karl Dönitz

Bronze Sample
İfade skoru
253
Hayır kast ettiğim devamsızlığın özürsüzden özürlüye geçirilmesi konusu. Bu mümkün olmuyor mu?
Müdürün vicdanına kalmış bir durum. benim bildiğim geçirmiyorlar.sınıf hocamız bizi dönem sonu uyarmıştı devamsızlıklarınızı halledin yoksa 2.dönem müdahele edemeyiz.tabi sen yinede idareye sor belki dilekçe yoluyla hallolur.

KS
ONWU

ONWU

Rütbesiz
İfade skoru
35
Müdürün vicdanına kalmış bir durum. benim bildiğim geçirmiyorlar.sınıf hocamız bizi dönem sonu uyarmıştı devamsızlıklarınızı halledin yoksa 2.dönem müdahele edemeyiz.tabi sen yinede idareye sor belki dilekçe yoluyla hallolur.
Çünkü bence 2. durum kendi hataları ben dilekçemi verdim ama 2 gün yok yazıldım. Bunu belirtirsek düzeltir diye düşünüyorum.

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Özürsüz 5 günü geçerse belge alamıyorsunuz. Bu sadece lisede geçerli. Özürlü isterse 20 gün olsun yine belge alırsın. Sildirme işi en son yasaklandı diye biliyorum. Ama özürlüye geçirebilirsin veli raporu lazım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube