Youtube'daki 01101101 başlıklı garip videoların olayı nedir?

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804

+karışık var mı?
-var.
+yükle.

Adam ne bulmuşsa koymuş, derleme yapmış resmen garibim. :D Jump scare sitelerinden falan video koymuş. Bu arkadaş sadece derleme yapmış.

Sıkıntı burada değil zaten. Asıl sıkıntı bu videoları/fotoğrafları yapan veya kurgulayan da. Bu tarz içerikleri üreten kişinin akıl sağlığından şüphe ederim. izleyen kişi 5 dakika sonra unutacak zaten. Neyine uğraşıyorsa artık bu tarz görüntüler için bilmiyorum. Fazla zaman kaybetmeyin bu videolarla.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Van Der Linde crazyshit'de daha kötüsünü görmüştür bence.
Van Der Linde'e kol bacak kesme açıyorum mimik oynamıyor. Ama bu videolardan korkuyor nedense. :D

Son düzenleme:

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Böyle şen şakrak vidyoları fazla izlemeyin fazla şen şakrak oldunuz mu işiniz iş :)
Şimdiye kadar 40 video izlemişimdir herhangi bir belirtisini görmedim. Umarım ileride de görmem. Tavsiye için teşekkürler. :)

KS
Furkan_Elci

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Şimdiye kadar 40 video izlemişimdir herhangi bir belirtisini görmedim. Umarım ileride de görmem. Tavsiye için teşekkürler. :)
Nasıl rahatsız olmuyorsununz aklım almıyor.yani bi empati yapınca o kafası palayla kesilen adamların yerine kendini koyunca ne kadar kötü hissediyorsun.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Nasıl rahatsız olmuyorsununz aklım almıyor.yani bi empati yapınca o kafası palayla kesilen adamların yerine kendini koyunca ne kadar kötü hissediyorsun.
Empati yapsam da rahatsız olmuyorum. Alışıyor insan. Sana da tavsiye ederim, çivi çiviyi söker. İzle 3-4 kol bacak kesme alışıyorsun. ;)

KS
Furkan_Elci

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Empati yapsam da rahatsız olmuyorum. Alışıyor insan. Sana da tavsiye ederim, çivi çiviyi söker. İzle 3-4 kol bacak kesme alışıyorsun. ;)
3hafta et yiyemeyen birisinin alışması çok zor olacaktır.alışmak ta istemiyorum.

Son düzenleme:

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
3 hafta et yiyemeyen birisinin alışması çok zor olacaktır.
Knk sen abartmışsın biraz. Sanırım ikimiz de aynı kafa kesme videosunu izledik. Ve benim ilkim o videoydu. Videoyu izleyince kalp atışlarım hızlanmıştı, omzum kasılmıştı. Ancak 4-5 gün boyunca bu tarz videolar izleyip alıştım. Ancak 3 hafta et yiyememek biraz sorun. Yani ben izledikten 5 dakika sonra afiyetle yemiştim yemeğimi, garip.
Geleceğin psikopatı olmak ileride aileme büyük sorunlar yaratır.
Knk hayatın gerçeklerini öğreniyorsun. Ben bu tarz videolar izlemeye başladığım da insanların böyle şeyler yapacağını tahmin etmezdim pek. Yani insanlara biraz daha dikkat etmeye başladım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube