Yeni animasyonların rezalet olması

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Eskiden başlayıp hala devam edenlerden bahsetmiyorum, Rick and Morty gibi.

DC'yi ve CN'yi uzun zamandır takip etmiyorum. Yeni animasyonları merak edip açtım ve bu kadar rezalet şeyler beklemiyordum. Hepsi 1'den 10'a kadar sayalım kardeş olalım tarzı bebek animasyonları.

Anlıyorum, reytingler düştü. Eskisi kadar televizyon izleyen yok. Disney bu konuda güzel bir adım attı ama CN'de bu konuda hiçbir şey yok. Battıkça batıyor.

Tabii bu aynı zamanda günümüzde içerik bulmayı da zorlaştırıyor. Çünkü yapılan içerikler gerçekten emek verilen, sevilerek yapılan şeyler değil ki. Seri üretim, hep benzer yapımlar. İnsan da sıkılıyor izlerken.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
cn pek animasyon yapmazdı ki zaten? çizgi film tarzında olurdu. onu mu kastettin bilmiyorum fakat kaliteden ziyade renkler karakterler ve konu işlenişi kötü gelmiştir bence. oda şimdiki nesilin talebine göre zaten

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
cn pek animasyon yapmazdı ki zaten? çizgi film tarzında olurdu. onu mu kastettin bilmiyorum fakat kaliteden ziyade renkler karakterler ve konu işlenişi kötü gelmiştir bence. oda şimdiki nesilin talebine göre zaten
Animasyon dediğim çizgi film zaten. Kalite de düştü, dediğiniz şeyler genel olarak kaliteyi etkileyen faktörler zaten.

CN'de Kral Şakir bölümleri yayınlanmaya başladıktan sonra izlemeyi bırakmıştım. 4-5 sene oluyor yani.

Kral Şakir belki de en son iyi animasyonlardandı, o da kendi halinde çocukça sayılır.
Grafi2000'nin yapımları bayağı iyi zaten. Kral Şakir yayınlanmadan bayağı önce Fırıldak Ailesi'ni takip ederdim güncel olarak. O da yetişkin çizgi filmiydi zaten. O sayede tanışmıştım Adult Cartoon ile. :D

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Animasyon dediğim çizgi film zaten. Kalite de düştü, dediğiniz şeyler genel olarak kaliteyi etkileyen faktörler zaten.
he ben 3d pixar tarzı olan animasyonlar olarak düşündüm.
şimdiki nesil bunları istiyor ama yapanda suç yok bence. adam nerde çok para var onu yapacak tabi

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Şimdi olan kalitesiz bir örnek verebilir misiniz?
Luka, fena değil ama genel olarak Pixar animasyonlarına göre kötü.

NF yapımı animasyonların çoğu rezalet.

Son çıkanlardan çok iyi olan sadece Soul vardı.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Eskiden başlayıp hala devam edenlerden bahsetmiyorum, Rick and Morty gibi.

DC'yi ve CN'yi uzun zamandır takip etmiyorum. Yeni animasyonları merak edip açtım ve bu kadar rezalet şeyler beklemiyordum. Hepsi 1'den 10'a kadar sayalım kardeş olalım tarzı bebek animasyonları.

Anlıyorum, reytingler düştü. Eskisi kadar televizyon izleyen yok. Disney bu konuda güzel bir adım attı ama CN'de bu konuda hiçbir şey yok. Battıkça batıyor.

Tabii bu aynı zamanda günümüzde içerik bulmayı da zorlaştırıyor. Çünkü yapılan içerikler gerçekten emek verilen, sevilerek yapılan şeyler değil ki. Seri üretim, hep benzer yapımlar. İnsan da sıkılıyor izlerken.
Nedeni çok basit.
Yaş kitlesi çok küçüldü.
Nedeni ise yeni neslin teknolojilerin içinde doğması.
Ve zar zor beğenmesi.
Mantık kuramayıp ciddiyete gelememeli.

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Şimdi olan kalitesiz bir örnek verebilir misiniz?
Artık eskisi kadar sıkı takip etmiyorum ama çoğu filme de göz atıyorum. İsimlerini hatırlamasam da cidden o eski animasyon filmlerinin tadını vermiyor. Benim zevklerim de değişmiş olabilir orasını bilemem.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Pixar'ın yapımları ve Rick And Morty güzel ama yetmiyor, haklısın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube