XS vs XR vs 9R vs Pixel 4XL

Silicone Android Uygulaması

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Arkadaşlar merhabalar; yakın zamanda telefon değiştirmek istiyorum. Şu an 6S cihaza sahibim, bana yetiyor ama depolaması az. Bana kalırsa 9R ideal, kamera ve güncellemesi ile Android’in Apple’ı ama diğer tarafta da gerçek Apple ve Pixel var. Pixel yazılım olarak diğerlerini eziyor. One+ 9’a da baktım ama 9R daha mantıklı geldi.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Pixel 4xl.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
XR'ın geri kalan üçüyle birlikte olması, onlara hakaret. Ben 9R derim. Aralarındaki en güncel ve en güçlü telefon ama XS'in de bu konuda 9R'den geri kalır yanı yok. Kameraları -tahminimce- benzer şeyler verecektir. Pili bariz bir şekilde 9R alıyor. 4XL'ın da bunların yanında geri bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Ne pil, ne kamera, ne güç; hiçbirinde de bu ikiliyi yakalayamaz.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
XR'ın geri kalan üçüyle birlikte olması, onlara hakaret. Ben 9R derim. Aralarındaki en güncel ve en güçlü telefon ama XS'in de bu konuda 9R'den geri kalır yanı yok. Kameraları -tahminimce- benzer şeyler verecektir. Pili bariz bir şekilde 9R alıyor. 4XL'ın da bunların yanında geri bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Ne pil, ne kamera, ne güç; hiçbirinde de bu ikiliyi yakalayamaz.
XS Apple'ın ve uzun ömürlü. Bu yüzden iyi, tam ekran isteğim olmasa SE var ama...
9R 870 barındırıyor ve bu daha güçlü değil mi A11'den daha iyi değil mi?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
XS Apple'ın ve uzun ömürlü. Bu yüzden iyi, tam ekran isteğim olmasa SE var ama...
9R 870 barındırıyor ve bu daha güçlü değil mi A11'den daha iyi değil mi?
Hem çıkış yıllarını hem de şu an sunduğu performanslara bakarsak bence bugünden sonra her ikisi de aynı süre götürecektir eğer konu ömürse.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Hem çıkış yıllarını hem de şu an sunduğu performanslara bakarsak bence bugünden sonra her ikisi de aynı süre götürecektir eğer konu ömürse.
Ömür olarak baktım ben de.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Gökkayahan hocam bunların segmenti değil ama 3200 için One+ Nord nasıl?

Son düzenleme:
KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Hocam fiyatı 3500 ama ben üstüne 6S verince 2500 falan olur gibi.
O zaman Nord dünyanın kaç köşe olduğunu diğer telefonlara gösterir.

Bu arada diğer telefonların da fiyatlarını öğrenebilir miyim? Sanırım kaçak alacaksınız.

Sıfır alternatifi Mi 11 Lite var ama?
Nord ikinci el mi?

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
O zaman Nord dünyanın kaç köşe olduğunu diğer telefonlara gösterir.

Bu arada diğer telefonların da fiyatlarını öğrenebilir miyim? Sanırım kaçak alacaksınız.

Nord ikinci el mi?
Hocam ne kaçağı yav, kayıtlı 2. El alacağım Nord’u.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Arkadaşlar merhabalar; yakın zamanda telefon değiştirmek istiyorum. Şu an 6S cihaza sahibim, bana yetiyor ama depolaması az. Bana kalırsa 9R ideal, kamera ve güncellemesi ile Android’in Apple’ı ama diğer tarafta da gerçek Apple ve Pixel var. Pixel yazılım olarak diğerlerini eziyor. One+ 9’a da baktım ama 9R daha mantıklı geldi.
Burada seçim tamamen isteklerine bağlı ben, hem kalite hem güncellik istiyorum dersen XS al ama yok iPhone istemiyorum dersen 9R.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Burada seçim tamamen isteklerine bağlı ben, hem kalite hem güncellik istiyorum dersen XS al ama yok iPhone istemiyorum dersen 9R.
İphone istiyorum ama arada fiyat farkı var. Biraz o anki paraya bağlı. Nord nasıl?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube