Xiaomi Redmi Note 9s Alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Vesemir

Gold Sample
İfade skoru
1.250
Sabahtan beri ikinci telefon konum fakat kafamda soru işareti kalsın istemiyorum :D Sonuçta kaç yılda bir telefon alıyoruz. Sizce bu telefon fiyatına değer mi? Bu fiyat bandında bundan iyisi var mı? Amacım genel gündelik kullanım olduğu için oyun, kamera vs. elbette önemli ama belirleyici bir kriterim yok açıkçası. @Samotne3030 hocam önerdi bu telefonu ve benim de kafama yattı açıkçası. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
64GB olanı anlık 2699TL Akakçe üzerinde. Gayet güzel bir fiyat, fiyatını da hak ediyor kesinlikle. Ancak, 128GB olanı anlık 3034TL gözüküyor. Önermem açıkçası, 64GB X3 NFC veya 128GB Redmi Note 10 daha mantıklı.

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Sabahtan beri ikinci telefon konum fakat kafamda soru işareti kalsın istemiyorum :D Sonuçta kaç yılda bir telefon alıyoruz. Sizce bu telefon fiyatına değer mi? Bu fiyat bandında bundan iyisi var mı? Amacım genel gündelik kullanım olduğu için oyun, kamera vs. elbette önemli ama belirleyici bir kriterim yok açıkçası. @Samotne3030 hocam önerdi bu telefonu ve benim de kafama yattı açıkçası. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Hindistan redmi note 9 pro kullanıyorum, 9s çin ile birebir aynı kamerası 48 vs.

Huawei y6 2018 den geçtim, telefon kullanmıyormuşum dedim 😀.

Şarj konusunda günde Max %30/40 gidiyor.

Kısacası memnunum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube