Word'e gelen karanlık mod!

Silicone Android Uygulaması

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Tutarlılık gerçekten önemli. Windows 10'a bakın mesela o kadar dağınık ve tutarsız ki. Kullanmanın bir zevki yok.
Ruhsuz bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. Vista çok gömüldü, ama en azından teması sayesinde hala hatırlanıyor. XP desen:
Windows 10'da, herkesin yıllar sonra dahi hatırlayacağı bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Ruhsuz bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. Vista çok gömüldü, ama en azından teması sayesinde hala hatırlanıyor. XP desen:
Windows 10'da, herkesin yıllar sonra dahi hatırlayacağı bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Katılıyorum Windows 10'da bir kültür yoktu. 7 ve 8'in karışımı gibi bir şeydi ki Steve Jobs'ın Microsoft'a yönelik bir eleştirisi de ürünlerinde kültür olmamasıydı

Bu arada ben de tam aynı videoyu izliyordum. Daha doğrusu dinliyordum.

KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Katılıyorum Windows 10'da bir kültür yoktu. 7 ve 8'in karışımı gibi bir şeydi ki Steve Jobs'ın Microsoft'a yönelik bir eleştirisi de ürünlerinde kültür olmamasıydı

Bu arada ben de tam aynı videoyu izliyordum. Daha doğrusu dinliyordum.
Steve Jobs'ın 2005 yılındaki konuşması. "I never graduated" demesi dikkatimi çekti. Buna rağmen, günümüze bu kadar etki etmiş insanlar zor bulunur. Hatta hiç bulunmaz.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Steve Jobs'In 2005 yılındaki konuşması. "I never graduated" demesi dikkatimi çekti. Buna rağmen, günümüze bu kadar etki etmiş insanlar zor bulunur. Hatta hiç bulunmaz.
Kesinlikle. Günümüzde herkes üniversiteye gidiyor ama nitelikli insanlar çıkmıyor. Steve Jobs üniversiteye gitmese de teknolojiye ve bilgisayar bilimine çok fazla katkısı oldu. Her şey üniversite değil yani.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube