Witcher 3 kasvetli lighting mod önerisi

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Bu mod gibi kasvetli, atmosferi cıvıl cıvıl yapmaktansa Witcher evrenine yakışır şekilde koyulaştıran bir lighting modu arıyorum. Bu mod oyunun son sürümüne uyumlu değil galiba çünkü çalışmadı.

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Nexus'daki sürümü bende de çalışmıyordu, en son bir kanalın paylaştığı link üstünden indirip denediğimde olmuştu. Açıklamada bulunuyor mod'un link'i, bir deneyin belki hala çalışıyordur.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Deli olursun, sal bence. Ben de bir aralar deli gibi ışıklandırma modu deniyordum ama illaki hepsinin bir eksiği var. Mağaralar, genel hava, ara sahneler cart curt cidden en dengelisi vanilla hâli. Ona en yakın ise STLM. Hiç karışmaya gerek yok diye düşünüyorum. O kadar cıvıl cıvıl da değil ki zaten, her yer tam olması gerektiği gibi. Toussaint biraz sarımtırak, garip kaçıyor. Onun için ayrı kullanılabilir ışıklandırma. Yok, illaki yapacağım diyorsan Immersive Lighting'e bir bak derim. Vakti zamanında bayağı kullandım. Yeşillerin daha belirgin ve koyu olduğu, genel havanın ise biraz daha gerçekçi, gecelerin karanlık olduğu bir ışıklandırma modu. Disable Fake Lights modunu da kurarsan ışıktan mahrum, daha kasvetli bir hava elde edebilirsin.

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Nexus'daki sürümü bende de çalışmıyordu, en son bir kanalın paylaştığı link üstünden indirip denediğimde olmuştu. Açıklamada bulunuyor mod'un link'i, bir deneyin belki hala çalışıyordur.

Çalıştı teşekkür ederim.

Herkese öneririm arkadaşlar bu modu. Ek olarak videoda Assassin of Kings diye bir ReShade varmış, kurulumu da basit. Oyunun tüm renklerini emip bitiriyor resmen ama Grim lighting moduyla çok yakıştı Witcher evrenine. Siz de evreni seviyorsunuz zaten bir bakabilirsiniz.
20220123164438_1.jpg

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Çalıştı teşekkür ederim.

Herkese öneririm arkadaşlar bu modu. Ek olarak videoda Assassin of Kings diye bir ReShade varmış, kurulumu da basit. Oyunun tüm renklerini emip bitiriyor resmen ama Grim lighting moduyla çok yakıştı Witcher evrenine. Siz de evreni seviyorsunuz zaten bir bakabilirsiniz.
69627 numaralı eki görüntüle
Güzel olmuş hakkaten.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Bu kadar karanlık değil ki Witcher evreni, Toussaint hep cıvıl cıvıl. Velen karamsar, bataklık. Novigrad, Toussaint kadar olmasa da canlı. İnsan akışının sürekli olduğu, hayatın içinde bir şehir. Oxenfurt, Novigrad'ın küçük hâli gibi. Skellige, soğuk ve cansız. Kaer Morhen bildiğimiz gibi. CDPR, oldukça doğru şekilde yansıtmış zaten. Canavar kesiyoruz, her yerden kan akıyor, halk geri kalmış, evrende umutsuzluk hakim diye görüntü de böyle tatsız, tutsuz, renksiz değil ki. Siz bunu beğeniyorsanız kullanabilirsiniz tabii ki ama evrenle direkt bir ilişkisi yok. Ben kullanmam mesela, oyun sonuçta. Az renk olsun da gözümüz gönlümüz açılsın. 😁

KS
𝙡𝙤𝙠𝙞.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Bu kadar karanlık değil ki Witcher evreni, Toussaint hep cıvıl cıvıl. Velen karamsar, bataklık. Novigrad, Toussaint kadar olmasa da canlı. İnsan akışının sürekli olduğu, hayatın içinde bir şehir. Oxenfurt, Novigrad'ın küçük hâli gibi. Skellige, soğuk ve cansız. Kaer Morhen bildiğimiz gibi. CDPR, oldukça doğru şekilde yansıtmış zaten. Canavar kesiyoruz, her yerden kan akıyor, halk geri kalmış, evrende umutsuzluk hakim diye görüntü de böyle tatsız, tutsuz, renksiz değil ki. Siz bunu beğeniyorsanız kullanabilirsiniz tabii ki ama evrenle direkt bir ilişkisi yok. Ben kullanmam mesela, oyun sonuçta. Az renk olsun da gözümüz gönlümüz açılsın. 😁
Öyle öyle de kasvetli havalar çok hoşuma gidiyor benim. Zaten gri ton bu evrenle özdeşleşmiş bir renk diyebiliriz. İnsanın birazcık yaşam enerjisini alır cinsten ama bir şans verilebilir şahsen :D Grim'de bir sorun yok o ortasını bulmuş da şu Assassin of Kings oyunun tüm rengini emiyor.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Canavar kesiyoruz, her yerden kan akıyor, halk geri kalmış, evrende umutsuzluk hakim diye görüntü de böyle tatsız, tutsuz, renksiz değil ki.
Hocam bence öyle değil, mesela ben kitapları okurken böyle olaylar döndüğünde hep fotoğraftaki gibi hayal etmişimdir Witcher evrenini.

Gerçi Toussaint mükemmel, cıvıl cıvıl bir yer olarak tanımlanıyor ama ondan başka hatırlamıyorum/görmedim iyi olarak tanımlanan bir yer.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube