Witcher 2'ye başladım

Silicone Android Uygulaması

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Aslında daha önce başladım ancak hangi seçimler daha doğru veya hangi görevleri yapsam diye diye kafamı karıştırdım ve oyundan soğudum geçen gün kütüphane de dolaşırken Witcher 2'ye haksızlık yaptığım düşündüm ve oyunu yükleyip en baştan oynamaya başladım. İlk oynadığımda baya zevk vermişti ancak neden zevk verdiğini çözememiştim. Şuan aynısı tekrar diyorum. Minik spolier Şuan King Foltest'i öldüren suikastcıyı yakalamaya çalışıyorum. Bakalım ne olacak. Suikastçi bir Witchermış ona da şaşırdım baya. Şu anlık tatlı gidiyor. Bitirmeyi düşünüyorum eğer bitirirsem Witcher 3'de deneyimleyip konu açarım. Artı olarak Witcher 1'in hikayesini izledim öyle başladım. İlerledikçe deneyimlediğim olayları eklerim konuya.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Witcher 2'yi sevdiyseniz Witcher 3'ü de çok rahat severseniz. Witcher 2, hikaye bakımından ne kadar güzel bir oyun olsa da kasvetli havası, Witcher 3'e göre daha zor oluşu, optimizasyon sıkıntısı gibi nedenler pek sevilmez. Seriye direkt bu oyundan başlayanlar da sıkılıp bırakır. Çoğu kişi ilk Witcher 3'ü oynadıktan sonra Witcher 2'yi de oynayayım diyerek girişmiştir. İyi oyunlar.

KS
SMiralayS

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Witcher 2'yi sevdiyseniz Witcher 3'ü de çok rahat severseniz. Witcher 2, hikaye bakımından ne kadar güzel bir oyun olsa da kasvetli havası, Witcher 3'e göre daha zor oluşu, optimizasyon sıkıntısı gibi nedenler pek sevilmez. Seriye direkt bu oyundan başlayanlar da sıkılıp bırakır. Çoğu kişi ilk Witcher 3'ü oynadıktan sonra Witcher 2'yi de oynayayım diyerek girişmiştir. İyi oyunlar.
Evet oyunun gerçekten optimizasyonu kötü ve gerçekten zor. Biraz alıştıktan sonra zorluğu arttırıp deneyeceğim. Ben sıra sıra oynamayı daha çok sevdiğim için Witcher 1'in hikayesini dinleyip Withcer 2 den başladım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube