Wise Care 365 güvenilir mi?

Silicone Android Uygulaması

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Merhaba hocalarım, bu program bir çok sorun buldu program güvenilir mi? Silmek problem çıkartır mı?

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Merhaba hocalarım, bu program bir çok sorun buldu program güvenilir mi? Silmek problem çıkartır mı?
Programla alakalı deneyimim yok fakat bildiğim kadarıyla temizleme progrmı türevlerinin en sağlıklısı. Bilgim kulaktan dolma bir bilgi, daha ilerisi değil.

@PossibleTurco ve @TeknocuYusuf sanırım biliyordu, sebepsiz bir çağrışım da olabilir, aklımd öyle kalmış.

Fakat nacizane tavsiyem bu tür programları kullanmamanız, bazen zarar verebiliyorlar. CCleanerdan çok duydum bunu.
Iobit Advanced Systemcare'i sistem bakım programından saymıyorum bile :kekw:

KS
Kawnes

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Programla alakalı deneyimim yok fakat bildiğim kadarıyla temizleme progrmı türevlerinin en sağlıklısı. Bilgim kulaktan dolma bir bilgi, daha ilerisi değil.

@PossibleTurco ve @TeknocuYusuf sanırım biliyordu, sebepsiz bir çağrışım da olabilir, aklımd öyle kalmış.

Fakat nacizane tavsiyem bu tür programları kullanmamanız, bazen zarar verebiliyorlar. CCleanerdan çok duydum bunu.
Iobit Advanced Systemcare'i sistem bakım programından saymıyorum bile :kekw:

Hocam hiç öyle programlar kullanmadım, ilk defa kullanıyorum IOBİT gibi programlardan çıkmasından korkuyorum açıkcası.

Bu tür programları kullanmayın.

Temizlliği illa elle yapcaz o zaman

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube