Windows iyi mi sizce?

Silicone Android Uygulaması

Besim Tibuk

Gold Sample
İfade skoru
2.118
On numara isletim sistemi, fisek gibi calisiyor. Kagit uzerinde daha yavastir ne bileyim sistemi daha fazla yoruyordur vs onu bilmem ama ben Mac ve bircok Linux dagitimini denedim ve hicbiri Windows kadar seri hissettirmiyor.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Amaca yonelik bir isletim sistemi. Oyun, ekosistem ve program.
Microaoft ekosistemi icin windows gerekiyor.
Oyunlar directx kullaniyorsa yine en iyi performansa windowsta sahipler.
Cesitli programlar buyuk donanim degisikliklerine ihtiyac duyuyor bunun icin de maclerden daha flexible cihazlar gerekiyor. Mac kafasiyla uretilmis bir cihazdan render tray yapamazsin. Ha bir de bazi programlar sadece windows icin uretiliyor.

Onun disida eskilerden cok kalinti biraktigi icin balonlasmis bir isletim sistemi, eger bu kalintilardan kurtulabilirae cicek gibi olur.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Patatese klavye USB'si saplayıp bilgisayar diye gezenler linçliyor tabi Windows'u. Mis gibi de çalışıyor, adam olana çok bile. Farklı olma hevesiyle gelip popüler şeyleri kötülemeyin.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Berbat. Bazi sebeplerden dolayi 5-6 gun once Windows kurdum, 3. gunun sonunda (2 de olabilir) Windows'un berbat olduguna karar verip Arch kurdum.

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
İyi ve kötü ama bence kesinlikle en az 2 tane rakibi çıkması lazım MAC saymıyorum o Apple'a özel.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube