Windows 11 Insider Preview nasıl?

Silicone Android Uygulaması

Ek01000

Silver Sample
İfade skoru
546
Arkadaşlar selamlar, nihayet "Beta Kanalına" Windows 11 geldi. Kullananlar varsa nasıl bir deneyim sunuyor merak ediyorum. Geliştiriciden bir tık üstü olduğundan umutluyum ama oyun oynadığımda istikrasız olmasını pek istemiyorum. Kullanan varsa önerir mi? Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Ben az önce geçtim şu anlık stabil duruyor yani geçilebilir ama bazı buglar var. Oyun oynamadığım için oyun konusunda bilgi veremem.
Yani eğer birincil bilgisayarınızda çok önemli bir iş yapmıyorsanız geçebilirsiniz. Ama dediğim gibi bazı buglar var ve stabil sürümlere göre daha yavaş.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Arkadaşlar selamlar, nihayet "Beta Kanalına" Windows 11 geldi. Kullananlar varsa nasıl bir deneyim sunuyor merak ediyorum. Geliştiriciden bir tık üstü olduğundan umutluyum ama oyun oynadığımda istikrasız olmasını pek istemiyorum. Kullanan varsa önerir mi? Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Hataları göze alabiliyorsanız, bir anda işletim sisteminin bozulabileceğini kabul ediyorsanız kullanın.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Farklılık olsun diye denemek çok istiyorum. Oyun deneyeniniz oldu mu hiç? Eğer oyunlarda bir sıkıntı yoksa geçeceğim.

Bu arada eski sürüme dönmem için geri dönüş kaydı mı oluşturmam gerekiyor?
Hayır gerekmiyor. Geçtikten 10 gün sonraya kadar eski sürüme geri dönebilirsiniz.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Ben silmiştim. İsterseniz, tekrar kurabilir ve RDR2 testi yapabilirim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube