Voivod'un Synchro Anarchy Albümü Sızdırıldı

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
11 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen albüm korsan sitelere düşmüş bulunmakta.

ThePiratebay
ScreenHunter_01 Feb. 02 14.31.jpg

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Neden ve sadece olayı SS'ini attım.
Neden ni şöyle ki; Şuan da ki en kötü torrent sitelerinden biri ve çok sayıda malware içeriyor. Kalitesi de diğer sitelere göre düşük.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ve de PirateBay ve diğer Public Tracker'lar da seed sayısından fazla leech sayısı var.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Neden ni şöyle ki; Şuan da ki en kötü torrent sitelerinden biri ve çok sayıda malware içeriyor. Kalitesi de diğer sitelere göre düşük.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ve de PirateBay ve diğer Public Tracker'lar da seed sayısından fazla leech sayısı var.
Eski torrentler ve sızıntılar açısından piratebay hala geçilmez bir yere sahip, o sebeple biraz dikkat ederseniz bir aıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum (mesela 16mblık vegas pro indirmezseniz)
Ben sadece SS almaya girdim konu buraya nasıl geldi :D

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Eski torrentler ve sızıntılar açısından piratebay hala geçilmez bir yere sahip, o sebeple biraz dikkat ederseniz bir aıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum (mesela 16mblık vegas pro indirmezseniz)
Ben sadece SS almaya girdim konu buraya nasıl geldi :D
Geçilir bir yere sahip. Daha kaliteli siteler var, her açıdan "sızıntılar" da dahil. Tabi ki fake torrent'i (bkz: 16 mb vegas pro) herkes anlar. X kişisi bir oyun yükler, koyar içine virüsü.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube