Vivo nasıl bir markadır?

Silicone Android Uygulaması

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Şahsen ne kullananı gördüm ne kendini hocam. Tek bildiğim Oppo'nun markalarından biri olduğu. Hayırdır, neden sordunuz?

KS
qGhosT

qGhosT

Bronze Sample
İfade skoru
673
Asus'un fabrikasından Rog phone 5 çalamıyor.
Şahsen ne kullananı gördüm ne kendini hocam. Tek bildiğim Oppo'nun markalarından biri olduğu. Hayırdır, neden sordunuz?

Bazı modelleri ilgimi çekti de sorayım dedim. Aslında xioami oppo huawei vs. bbk adlı bir şirketin zaten. Çinli şirketler alt şirket kurmayı çok seviyor.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Xiaomi ve Huawei hariç hocam. Oppo, OnePlus ve Realme BBK'nin. Şimdi Türkiye'de satılan modellerine baktım. X70 tam fena değil diyordum derken işlemcisini gördüm. Bence 665'li bir Vivo 3300 lira etmez. Onun haricinde pek de model yok satılan, X51 varmış ama fiyatı şişirme, çok daha aşağılara 865'li OnePlus 8 dururken 765G'ye o kadar para vermek anlamsız. Sizin dikkatinizi çeken model neydi?

KS
qGhosT

qGhosT

Bronze Sample
İfade skoru
673
Asus'un fabrikasından Rog phone 5 çalamıyor.
Güzel bir firma. Arayüzü FuntouchOS de güzel bence. Türkiye'de tutmuyor sadece.

Türkiye ye tam anlamı ile girseler tutabilir.
Xiaomi ve Huawei hariç hocam. Oppo, OnePlus ve Realme BBK'nin. Şimdi Türkiye'de satılan modellerine baktım. X70 tam fena değil diyordum derken işlemcisini gördüm. Bence 665'li bir Vivo 3300 lira etmez. Onun haricinde pek de model yok satılan, X51 varmış ama fiyatı şişirme, çok daha aşağılara 865'li OnePlus 8 dururken 765G'ye o kadar para vermek anlamsız. Sizin dikkatinizi çeken model neydi?

Bence bu fiyat şişirmesi Türkiye pazarında fazla aktif olmadıkları için. Nex serisi ve İqoo serisini çok beğendim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube