Valorant Breeze haritasını nasıl buldunuz?

Harita nasıl sizce?

• Kötü.

Oy: 0 0,0%

• Toplam oy
    12
Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Arkadaşlar, az önce haritada bir maç girdim, daha haritayı denememiş olanlara şunu söyleyebilirim ki; harita çok büyük, kontrol edilmesi gereken çok fazla spot var, her an herhangi bir yerden flank yiyebilirsiniz (ben birkaç kez yiyip öldüm), ve bol detaylı bir harita, şahsen ben rakiplerimi zar zor gördüm, ama harita güzel.

Aşağıda Breeze'den çektiğim birkaç tane ekran görüntüsünü bulabilirsiniz;

Ekran Görüntüsü (17).png

Ekran Görüntüsü (16).png

Ekran Görüntüsü (18).png

Ekran Görüntüsü (19).png

Yukarıdaki görsellerden de anlayabileceğiniz gibi, harita geniş, büyük ve üzerine çıkılabilecek fazlaca spot olduğu için operatör silahına uygun bir map, hatta operatör ile bayağı bir kill aldım, sizin de bu haritada operatör kullanmanızı öneririm, bir de üstüne Jett alırsanız, her kill aldığınız zaman smoke'larınız ve E yeteneğiniz ile rahatça kaçabilirsiniz, aynı şekilde birtakım oyunlar da yapabilirsiniz.

Peki siz Breeze'i nasıl buldunuz? Şahsi fikrim, bence güzel bir harita, üstüne alıştığımız zaman daha eğlenceli olacaktır eminim ki, ama çok büyük.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Harita güzel sadece 1 el attım. Harita tombul ve büyük. Karışık ancak alıştığımızda çok eğlenceli olacağına eminim.

Viper için birebir. Beğendim haritayı.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Harita güzel sadece 1 el attım. Harita tombul ve büyük. Karışık ancak alıştığımızda çok eğlenceli olacağına eminim.

Viper için birebir. Beğendim haritayı.
İleride bu fikrim değişir mi bilmiyorum, ama harita bana diğer haritalara göre daha farklı geliyor, sanki farklı bir oyunun haritasıymış gibi.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
İleride bu fikrim değişir mi bilmiyorum, ama harita bana diğer haritalara göre daha farklı geliyor, sanki farklı bir oyunun haritasıymış gibi.
Icebox hariç bütün haritalar zaten renk paleti olarak birebir aynı. Farklılık olması iyi.

Örneğin; CS'de Nuke'la Dust aynı mı? Burada Icebox hariç bütün haritalar sanki Dust, Dust 2, Dust 3 gibi devam ediyordu.

Yeni skin temasını beğendiğim 7100VP'ye alıyorum ben bu arada. Oyunda beğendiğim bıçak yoktu sonunda güzel bir bıçak gördüm. Spline Dagger hariç güzel bıçak yoktu şahsen.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Icebox hariç bütün haritalar zaten renk paleti olarak birebir aynı. Farklılık olması iyi.

Örneğin; CS'de Nuke'la Dust aynı mı? Burada Icebox hariç bütün haritalar sanki Dust, Dust 2, Dust 3 gibi devam ediyordu.
Haklısın, harita oyundaki en iyi harita olmuş bu arada.
Yeni skin temasını beğendiğim 7100VP'ye alıyorum ben bu arada. Oyunda beğendiğim bıçak yoktu sonunda güzel bir bıçak gördüm. Spline Dagger hariç güzel bıçak yoktu şahsen.
Benim de onları alacak param var, ama şu ana kadar sadece 2 tane battle pass aldım, neredeyse tüm silahlarda iyi kötü skin'im var, bana yeter bu :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube