Uzun anime önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Black Clover, bu arada gulucugu "Donghua istemiyorum" yazmana attim. Lutfen begenmeme atma artik mesajima.
anladim hocam, gecen gun konunuza yanlislikla begenmeme atmisim bu arada kusura bakmaayin.

Black Clover kac bolum? 60 bolum indirmisim ama ne kadar oldugunu bilmiyorum.
Tabikide Naruto.
150 bolum boyunca 144p izleyecek kadar sabirli birisi degilim.

ebichu

Bronze Sample
İfade skoru
102
Hikayesi saran, mümkünse kavga dövüş olan bir anime önerebilir misiniz? Kısa olmasın lütfen. (donghua ıstemıyom)
bleach önerebilirim 300 küsür bölümlü harika savaş sahnelerine ve ana karakter gelişimine sahip güzel bir anime eğer çizimlere inanılmaz kafa takan bir değilsen izlemeni şiddetle tavsiye ederim

KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
bleach önerebilirim 300 küsür bölümlü harika savaş sahnelerine ve ana karakter gelişimine sahip güzel bir anime eğer çizimlere inanılmaz kafa takan bir değilsen izlemeni şiddetle tavsiye ederim
Hocam bleach da indirmistim de, cizimler asiri rahatsiz ediyor ya. Yine de oneriniz icin tesekkur ederim.

ebichu

Bronze Sample
İfade skoru
102
Hocam bleach da indirmistim de, cizimler asiri rahatsiz ediyor ya. Yine de oneriniz icin tesekkur ederim.
İlk baş bende sevmemiştim özellikle ilk boss savaşı o kadar iğrençti ki animeyi kapatasım geldi ama naruto kadar eski bir seriden ilk bölümlerinin çizim kalitesini iyi beklemek bence biraz hatalı olur. Zaten alışıyorsun ben bi 40-50lerden sonra animenin çizimlerine alışmıştım. Zaten o 40-50 bölümden sonra anime hem hikaye hemde dövüş sahneleri olarak bayağı ilerliyor eğer bir şans vermek isterseniz, tavsiyem animenin %30 kadarı filler(hikaye ve mangadan bağımsız bölümler)bunları ben şahsen pek beğenmemiştim fakat ilk izlediğim zamanlar fillerin ne olduğunu bilmediğim için o bölümleri boşu boşuna izlemiştim.Sizinde izlemenizi tavsiye etmem tabiki zevk meselesi

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube