Ülker'in korkunç 1 nisan reklamı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Anlamlı olması imkansıza yakın. Senin beynin ona anlam vermeye çalışıyor.
Aslında işin olayı o. Tamamen anlamlı bir şey sunmuyorlar, senin tamamlayabileceğin şekilde bırakıyorlar. Çevirilmiş halinin tamamen anlamlı olduğu bir videoyu yayınlamaya kimsenin bir yerleri yemez.

Tamamen anlamlı olması için düz halinin anlamsız olması gerekir zaten. Öyle bir durumun olmadığını da herkes görüyor.

kaplanharun

Rütbesiz
İfade skoru
444
Aslında işin olayı o. Tamamen anlamlı bir şey sunmuyorlar, senin tamamlayabileceğin şekilde bırakıyorlar. Çevirilmiş halinin tamamen anlamlı olduğu bir videoyu yayınlamaya kimsenin bir yerleri yemez.

Tamamen anlamlı olması için düz halinin anlamsız olması gerekir zaten. Öyle bir durumun olmadığını da herkes görüyor.
O zaman illümemati nin oyunu diyebilir miyiz?

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Ters halini merak edenler icin atiyorum, bilgisayara yeni gectim. Benim bahsettigim buydu:

Birkac tane daha buldum aslinda, onlara da bakalim.

https://soundcloud.com/tuncay-kayapinar%2Fulkerin-tepki-ceken-1-nisan-reklam-tersten-adi-ulkeri
Bu ikisi bana cok zorlama ve abarti geldi. Merak edenler bakabilir yine de. Yorumlar ve videolarin isimleri tam komedi bu arada. :D

KS
TheMarqE

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Ve bir şey daha, efkb bir bomba türü, "Evini Folyoyla Kaplı Bulacaksın" bas harfleri birlestirin, cumhurbaşkanı bu reklamın ertesi gününde diyarbakıra gidecekti, bombalı saldırı önlemişti :censored:

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Ve bir şey daha, efkb bir bomba türü, "Evini Folyoyla Kaplı Bulacaksın" bas harfleri birlestirin, cumhurbaşkanı bu reklamın ertesi gününde diyarbakıra gidecekti, bombalı saldırı önlemişti :censored:
1621365131476.png

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube