Türk e-ticaret sitelerinde indirim olmayan gün olmaması

Silicone Android Uygulaması

Disty

Bronze Sample
İfade skoru
266
Dolar kuru artmadan alınan ürünleri, dolar kuru arttıktan sonra TL olarak aldıkları fiyattan satıp "indirim" yapıyor olabilirler. Malum TL sürekli değer kaybediyor.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Eskiden yılda 2-3 kere olurdu en fazla. Şimdi her ayın isminin önüne bir şeyler atarak indirim diye pazarlıyorlar fakat yine de bahsettiğin gibi abartılı bir durum yok bence. Sadece her ayın belirli birkaç günü böyle konuşulan, reklamları yapılan indirim oluyor. Açıkçası ben hepsinde gerçek indirime denk geliyorum. İyi araştırınca pek çok şey bulunabiliyor. Bir de bu sene alışveriş siteleri kupon işini iyice cozuttu. Ellerinden gelse değerli müşterimiz nefes aldığınız için şu kadar indirim kuponu verdik diyecekler. Ben hem bu kupon bolluğundan hem de indirim günlerinin bolluğundan oldukça istifade ettim. Pek çok ürünü ciddi mânâda piyasasının altında aldım. Geçmiş senelere göre de oldukça çok indirim başlıkları açıldı forumlarda. Ben memnunum açıkçası. Ne zaman bir ürün almak istesem en az bir alışveriş sitesinde indirim günleri gelmiş oluyor ya da birkaç güne gelecek oluyor. :evilol:

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
1638134349498.png

1638134361345.png

1638134298362.png

Vergisi dahil bile üstteki çizilen fiyatını vermiyor.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bazen iyi indirimler olsa da bence reklam işi çok abartı. Zaten sen iyi indirim yap adam gider senden alışverişini yapar. Reklam için harcayacağın parayı da ürünlerin indirimi için harcarsın olur biter. Ne bu reklam çilesi telefonda video izliyorsun müqo kasım, oyun oynuyorsun efsane kasım, televizyon izliyorsun harika kasım, dışarı çıkıyorsun otobüslerde yok böyle kasım, panolarda bereketli kasım cidden yeter ama.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube