SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
1000
KS
Kuti06

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Yav reisim niye alınmaz ayrıca bu kulaklığın tasarımı hiç hoşuma gitmiyor.
Yahu kulağına takacaksın zaten, tasarımı ne yapacaksın? Kafana uyuyorsa al geç işte. Yok kulaklıkta RGB olsun, yok tipi hoşuma gitmedi; saçma sapan eski köye yeni adet getirmeler. Kulaklığı görsellik için değil işitsellik için alıyorsun. BlackShark V2 gayet rahat ve iyi bir kulaklık. Kaç gündür özellikle SteelSeries ürünlerini sorup duruyorsun. Fanboyluğun varsa git al istediğin Steelseries kulaklığı; yoksa da bileni dinle de düzgün bir ürün al.

KS
Kuti06

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Yahu kulağına takacaksın zaten, tasarımı ne yapacaksın? Kafana uyuyorsa al geç işte. Yok kulaklıkta RGB olsun, yok tipi hoşuma gitmedi; saçma sapan eski köye yeni adet getirmeler. Kulaklığı görsellik için değil işitsellik için alıyorsun. BlackShark V2 gayet rahat ve iyi bir kulaklık. Kaç gündür özellikle SteelSeries ürünlerini sorup duruyorsun. Fanboyluğun varsa git al istediğin Steelseries kulaklığı; yoksa da bileni dinle de düzgün bir ürün al.
XD Sadece soruyorum sorguluyorum paraya yazık etmeyelim de amacım o sadece ve ayrıca Steelseries fanı da değilim sadece hoş ve kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube