Steam hesabımdaki belirli oyunları paylaşabilir miyim?

Silicone Android Uygulaması

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Biliyorsunuz ki Steam'da aile oyun paylaşımı diye bir sistem var, direkt kütüphanenizi istediğiniz biri ile paylaşabiliyorsunuz. Ben de yan hesap açtım fakat çok gereksiz oyunum var, belirli oyunları seçip bunları paylaşma imkanım var mı?

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Ayarlar > Aile > Aile Paylaşımını yönet > Kütüphane içeriği > Sadece seçtiğim oyunlar. Bu yolu izleyin ve istediğiniz oyunları seçin.

gjghjgfjghj.PNG
fgjghjghjghjghj.PNG
ghjbnmbnm.PNG

Son düzenleme:
KS
İran

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Ayarlar > Aile > Aile Paylaşımını yönet > Kütüphane içeriği > Sadece seçtiğim oyunlar. Bu yolu izleyin ve istediğiniz oyunları seçin.

Sanırım dediğiniz şey sadece oyunları paylaşan hesap için geçerli, oyunlarımın olduğu hesaba aynısını yapınca seçtiğim oyunlar vardı kütüphanede sadece, sonra paylaştım oyunları, tüm kütüphanem paylaşılmış, aynısını yapayım bari dedim, oyunlar diğer hesabımın olduğu için oyun seçme ekranı gelmedi.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Sanırım dediğiniz şey sadece oyunları paylaşan hesap için geçerli, oyunlarımın olduğu hesaba aynısını yapınca seçtiğim oyunlar vardı kütüphanede sadece, sonra paylaştım oyunları, tüm kütüphanem paylaşılmış, aynısını yapayım bari dedim, oyunlar diğer hesabımın olduğu için oyun seçme ekranı gelmedi.
Hocam yapacak bir şey yoksa sıkça oynadığınız bir oyuna sağ tıklayıp "Favorilere ekle"'ye basın. Favoriler kısmı en üstte olur. Bçylece sık sık oynadığnız oyunları diğer oyunlardan kolayca ayırabilirsiniz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube