SSD & USB Sohbetleri #3: Reboot

Üreticilerin parça değiştirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Bir sebebi olmalı

Oy: 4 21,1%
  • Kötü düşünüyorum

Oy: 0 0,0%
  • Değiştiriyorsa bizi haberdar etmeli, gizli iş çevirmemeli Nuri Alço gibi

Oy: 15 78,9%

• Toplam oy
    19
Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
rsp2rafv2oq51.jpg
SSD ve USB sohbetlerinin üçüncü bölümüne hoş geldiniz. En son böyle bir konuyu taaa Haziran ayında açmıştım. Bayağı bir zaman geçti. SSD piyasası da bu sırada birçok olaya şahit oldu. Son zamanlar da üreticiler, en popüler modellerinde NAND ve kontrolcü değişikliğine gitmekte. Bu konuda bunları tartışabiliriz rahat rahat. O halde fazla uzatmadan sohbete geçelim. :)

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Para yoktur mal tedarik edecek. Öyleyse yapacak bir şey yok.

Sonuçta Samsıng bu. Gizli gizli neden değiştirsin? Fark edeceğimizi biliyorlardır.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Çok da umurumda değil açıkçası kimin ne değişikliği yaptığı. O kadar kafaya da takmamak gerek. Alt tarafı depolama birimi. Kronik sorunu var mı? Yok. Düşürdükleri kontrolcüler vs. dandik mi? Değil. Zaten %90'ımız sadece oyun oynuyor, bir farkını hissetmez. Farkını hissedenler veya o kadar MB/s'ye ihtiyaç duyanlar da zaten 980 PRO gibi üst seviye modeller tercih ediyor.

F/P olanı alır geçerim.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Haber etmeli değiştirdiğini bana göre eğer değiştiriyorsa da haber etmeli Kontrolcüyü-Nandı söylemek bu kadar zor olmamalı.

Bu arada Crucial P5 Plus Türkiye'ye gelirse 980 yerine onun testini atabilir miyim?
Kivirma :) 980 PRO kizlari gercek degilmi yoksa

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Yok la Banka parayı verirse alıcam la
Hocam sistem annenlerde kalmamış mıydı öyle söyledin geçenki konuda
Çok da umurumda değil açıkçası kimin ne değişikliği yaptığı. O kadar kafaya da takmamak gerek. Alt tarafı depolama birimi. Kronik sorunu var mı? Yok. Düşürdükleri kontrolcüler vs. dandik mi? Değil. Zaten %90'ımız sadece oyun oynuyor, bir farkını hissetmez. Farkını hissedenler veya o kadar MB/s'ye ihtiyaç duyanlar da zaten 980 PRO gibi üst seviye modeller tercih ediyor.

F/P olanı alır geçerim.
Katılıyorum hocam bu kadar seçici olmamak gerek, SX8200PRO gibi bariz performans düşüşleri olmuyorsa tak devam et :sörf:

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Hocam sistem annenlerde kalmamış mıydı öyle söyledin geçenki konuda

Katılıyorum hocam bu kadar seçici olmamak gerek, SX8200PRO gibi bariz performans düşüşleri olmuyorsa tak devam et :sörf:
Sattık ya la yenı alucaz sımdı

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Uğraşıyorum yıl sonu verirse onun haricinde biriktirmeye başlıyorum, almayı deniyorum
Yok gelmeyecek belli. Ben ümidimi yitirdim artık. :zgünüm: Half-Life 3 bile çıkar ama o test gelmez artık bence.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Uğraşıyorum yıl sonu verirse onun haricinde biriktirmeye başlıyorum, almayı deniyorum
Boş verin hocam 980 PRO'yu B-Die 5000 MHz OC bekliyorum sizden bakalım FCLK kaç olcak

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube