Spotify Premium'u ucuza alma yöntemi var mı?

Silicone Android Uygulaması

Ek01000

Silver Sample
İfade skoru
546
Arkadaşlar selamlar, bundan 2 yıl önce belirli sitelerde sizi aile üyeliğine davet eden yerlerden 3 aylık Spotify Premium almıştım ve daha dün yeni bitti :D. Tabii 2 yıl beleşe kullanınca bir anda boşluğa düştüm. Hala bu yöntemler çalışıyor mu? Yoksa 18 TL'lik fiyatı Papara/Tosla ile 9 TL olarak alıp aylık ödeyeceğim.

Teşekkürler.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Üniversite öğrencisi isen yüzde 50 daha indirim oluyor. Üstün(!) matematiğime göre yüzde 75 indirim oluyor herhalde.

Ve Tiktok, üyelerine 3 ay premium veriyordu. Hâlâ duruyorsa alınır.

Son düzenleme: Moderatör:
KS
Ek01000

Ek01000

Silver Sample
İfade skoru
546
Üniversite öğrencisi isen yüzde 50 daha indirim oluyor. Üstün(!) matematiğime göre yüzde 75 indirim oluyor herhalde.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ve tiktok, üyelerine 3 ay premium veriyordu. Hâlâ duruyorsa alınır.
Maalesef üniversiteli değilim. Ek olarak Tiktok'un o kampanyası bitmiş. En iyisi 9 TL'ye alayım. Her ay ödeyeceğim artık.

Bu arada o olay hala devam ediyor Plati'de. Sadece yeni hesap açmanızı yada o hesapta hiç premium kullanmamış olmanızı istiyor. Bende her seferinde yeni hesap aç, bütün playlistleri oraya taşı ile uğraşmak istemiyorum altı üstü 9 TL.

Çağrı Yılmaz

Silver Sample
İfade skoru
394
Hocam üye olunca ilk 1 ay bedava oluyor. Sonra para kesiyor. Sanal kart ile üyelik açıp beleşe kullanın. 1 ay sonra yeni hesap açarsınız yine beleş olur.

KS
Ek01000

Ek01000

Silver Sample
İfade skoru
546
Bu arada çok mantıklı bir fikir geldi. Arkadaşımla duo hesap kullanıp parayı kırışıp, birde o paradan "Cashback" alınabilir. En temiz yöntem bu gibi.

Duo hesap 23.99, yarısı 12 ediyor, birde üstüne iade 6 gayme. Paparası olanlar yapabilir.

930

Rütbesiz
İfade skoru
92

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube