[Spoiler] Undertale konusalim

Silicone Android Uygulaması

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
En iyi bagimsiz oyunlardan biri olarak gordugum Undertale'yi konusalim... 77 saatim var ve buyuk bir faniyim desem yanlis olmaz. Yaklasik 4-5 yilimi bu oyuna verdim. Ve halen daha oynuyorum.

Oyun konusma konularinda muhabbet iyi donuyor, hosuma gitti bir tane de ben acayim dedim. :)

Oyun bir yerden sonra cok tekrar ediyor ama soundtracklere laf attirmam. Resmen bir parca ile butun soundtracki yapmis Toby abimiz. Buyuk emek, buyuk caba. Su an arkada Undertale acik ve Genocide yapiyorum, bir doyamadim su oyuna.
Papyrus'a olan nefretimi de kusmaya geldim ayrica. Sans her seyi soyluyor ama kalbinden bir turlu vazgecmiyor, tiltim ben Papyrus'a. Siz seviyor musunuz?

KS
parallel

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Tek kişinin yaptığı ortalama üstü bir oyun ama abartılıyor bence. 2 defa oynadım, gayet iyi vakit geçirdim ama oynadığım en iyi oyun diyemem.

Abartilan cok yeri var. Oyun ozellikle, abartilan sey oyun. Yere goge sigdiramiyorlar ama asil olay oyun degil, hikayesi ve soundtrackleri bence. Topluluk bu ikisini alip tonlarca Undertale derlemesi dizi yapiyor ama bana kalirsa Glitchtale harici neredeyse hic biri gercege o kadar yakin degil ve absurt.

Ayrica, tek kisi yapmadi... Yapimda emegi gecen bir suru kisi var. Temmie Chang bunlarin basinda.
Yani iki kisi diyelim, Temmie Chang'in de Toby kadar emegi var.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Zamanında Gaster gizemleri ile uğraşırdım :)

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Tori yengeyi gebertince gerçekten birini öldürmüş gibi hissettim. 3 gün etksinden çıkamadım.
Sonra öldürmeden de bitirileceğini öğrenince oh çektim.
Oyunun sans ve kardeşinin bulmacaları dan sonra oynamadım, zaten @serkan_46 nın yanında oynuyordum benim pcde oynanmıyor.
Şu buzlu zeminli bulmacada sonra

Froggitlere çok canım kaynadı yanlızmçok tatlılar.

Cuprium

Bronze Sample
İfade skoru
778
mjujfok4oga41.png

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
50 kere bitirdim. Sarıyo.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale