Singleplayer oyun önerisi

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
W3, full ana hikayeden yardırırsanız 30-40 saatte bitiyor, benim gibi her şeyi yaparsanız da 130.

Sizi bilemem ama bence 30-40 saat az bir süre, keza bir kere deneyimlemiştim bunu.
Hocam adam özellikle yazmış witcher önermeyin diye. Tamam Witcher'ı çok seviyorsunuz da burada niye önerdiniz ki. Demek ki arkadaş benim gibi Witcher'ı aşırı sıkıcı buluyor.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Hocam adam özellikle yazmış witcher önermeyin diye. Tamam Witcher'ı çok seviyorsunuz da burada niye önerdiniz ki. Demek ki arkadaş benim gibi Witcher'ı aşırı sıkıcı buluyor.
Ana hikayeden yardırırsa kısa süreceğinin açıklamasını yapıp gittim sadece, önermedim, peki siz neden bu kadar rahatsız oldunuz?

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Ana hikayeden yardırırsa kısa süreceğinin açıklamasını yapıp gittim sadece, önermedim, peki siz neden bu kadar rahatsız oldunuz?
Her yerde Witcher önerip durmanızdan rahatsız oldum. Normalde önerseniz sıkıntı yok ancak özellikle witcher önermeyin diyen birine bile witcher öneriyorsunuz. Daha diyecek bir şey bulamıyorum.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Her yerde Witcher önerip durmanızdan rahatsız oldum. Normalde önerseniz sıkıntı yok ancak özellikle witcher önermeyin diyen birine bile witcher öneriyorsunuz. Daha diyecek bir şey bulamıyorum.
Güzel önyargı :D konuda Witcher bile önermemiştim halbuki...

Bu kadar rahatsızsanız çakın göz ardıyı geçin, aslında rahatsız olacak bir durum da yok da neyse.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Arkadaşlarımla olaylı bir şekilde CS:GO, Payday 2, L4D2 vesaire oynamaktan sıkıldım, biraz kendi köşeme çekilip SP bir şeyler oynamak istiyorum. Önerileriniz nelerdir? Bitirdiğim oyunları yazayım.
GTA SA, GTA V, Minecraft, The Long Dark, CoD2, tüm CoD MW oyunları.

Witcher tarzı hikayesi aşırı uzun şeylerden pek hoşlanmıyorum. İnsanı sıkmayacak ama eğlendirecek şeyler olursa daha güzel olur.
Wolfenstein serisine bakın derim
MGS V olabilir
Red alert :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube