Silicone Youtube'a ilk videomuz yüklendi!

Silicone Android Uygulaması

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
İntro baya iyi olmuş

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Sağlık sekmesi biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu. Alacak kişi kaç GB veri yazdığını öğrenebilir. 8 ay kullandım diyorsun ama herkes senin gibi kullanmıyor. Bildiğim kadarıyla render alıyorsun o yüzden senin değerlerin ile başkalarının değerleri aynı olmayabilir. Onun dışında güzel.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Sağlık sekmesi biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu. Alacak kişi kaç GB veri yazdığını öğrenebilir. 8 ay kullandım diyorsun ama herkes senin gibi kullanmıyor. Bildiğim kadarıyla render alıyorsun o yüzden senin değerlerin ile başkalarının değerleri aynı olmayabilir. Onun dışında güzel.
Cevabını yorumlara yazdım :).
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Güzel olmuş, kamera daha az titreseymiş daha iyi olabilirmiş ama ilk video için bence gayet iyi.
Hocam gimbal ile çektim zaten fakat benim elim biraz titrek. Bir dahaki videoda daha dikkatli olurum :D. Ayrıca izleyen herkes videoya yorum yazarsa sevinirim. Etkileşim arttığı için izlenme de artıyor.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Gayet güzel olmuş fakat geçiş efektlerinin sesi sağır etti beni. Video sesine nazaran çok daha yüksek. Gelecek videoda o da düzeltilirse bir problem kalmayacaktır.
Tamamdır hocam böyle yorumlarınız benim için değerli. Bana tam gibi gelmişti ses efektleri geçişlerde ama nasıl isterseniz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube