Silicone Makale Sitesinin Tema Çalışmaları Bitmiştir

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
1621183029238.png

An itibariyle tema tasarımı çalışmamız bitmiştir arkadaşlar. Uzun bir süredir WordPress için kendimize en uygun temayı arıyorduk. @MisakiTaro hocam ile baya bir konuştuk temalar üzerine. Başlarda "DarkNews" adında ki bir temayı hafif modifiye edip kullanalım dedik. Lakin beğenmeyenler oldu ve temaya mobil üzerinden hiçbir şekilde erişemiyordunuz. Tabii bunun ben site yüklenirken çıkan "Preloader" animasyonundan kaynaklandığını öğrendim. Lakin o sıralarda başka yeni bir tema keşfetmiştim zaten. İşte o tema bu tema. Temanın çevirisini ve ufak pürüzlerini an itibariyle halletmiştim durumdayım. Tema ile ilgili görüşleriniz bizler için çok önemli. Yorumlar kısmında görüşlerinizi yazarsanız seviniriz. :)

- Temanın Özellikleri -
1621183369421.png

Artık isteyenler tek tık ile karanlık ve aydınlık modlar arasında geçiş yapabilecektir. Aslında temaya ait bir özellik değil ama tema ile birlikte eklediğimiz yeni bir özellik olduğu için bahsettim. :)

1621183667810.png

Artık sayfanın sağ tarafında bulunan bir tuş ile tek tıklamayla sayfanın en yukarısında çıkabileceksiniz. Şu anlık biraz animasyon açısından sıkıntılı. Ama düzeltmeye çalışacağız.

1621183740060.png

Artık yazar kısmını böyle göreceksiniz. Buranın çevirisi de an itibariyle bitmiştir.

1621183781049.png

Makale düğmesi kaldırıldı. Yerine ana sayfa düğmesi eklendi.

Tekrar söylemek gerekirse oldukça şık bir tema oldu. Sade ve teknoloji konseptimize oldukça uyan bir tema olduğunu düşünüyorum. Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtirseniz seviniriz. İyi akşamlar tüm Silicone halkına. :astalavistababy:

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Hocam tema çok güzel ama benim merak ettiğim bir sey var bu site direk makale.silicone-forum.com yerine silicone-forum.com olup forumda da silicone-forum.com/forum gibi olsa daha iyi olmaz mı?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam tema çok güzel ama benim merak ettiğim bir sey var bu site direk makale.silicone-forum.com yerine silicone-forum.com olup forumda da silicone-forum.com/forum gibi olsa daha iyi olmaz mı?
Onun için herşeye baştan başlamak gerekiyor. O yüzden subdomain ile devam etme kararı aldı Misaki.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube