Sharkoon LIGHT2-S- vs Katar Pro Wireless vs Corsair M55

Silicone Android Uygulaması

salih_baraninho

Rütbesiz
İfade skoru
46
Hepsiburada ilk alışverişe 50 TL kod veriyor, o yüzden ikisi 200 TL’ye gelecek. Bütçe 100-200 TL arası.
Çok ucuz olmadığı sürece İtopya’dan almak istemiyorum, aldığım zaman iade etmek zorunda kalmıştım.

zbabomen

Bronze Sample
İfade skoru
2.594
Light 2S tercih edebilirsiniz, çok ucuzmuş niyeyse.
Biri wireless diğerleri kablolu mouse yani karşılaştırmak pek mantıklı değil.

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Skatezi ve kablosu daha iyi. Ek olarak yedek skatezde geliyor Light 2-S de.
İkiside %100 PTFE skatez değil mi zaten :D
Hatta boyutlara bakarsak M55 RGB Pro'nunki daha iyi.

Light 2 S'in kablosu daha hafif evet ama arada çok büyük bir fark yok sonuçta. M55 alsa şimdi kablodan dolayı kaymadığı için şikayet mi edecek?

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535

Light 2 S'in kablosu daha hafif evet ama arada çok büyük bir fark yok sonuçta. M55 alsa şimdi kablodan dolayı kaymadığı için şikayet mi edecek?
Ek olarak daha ağır bir fare. Skatezi %100 PTFE değil. Kablosu da sert ve esnek değil. Kablosu berbat ve kablodan dolayı daha az kayacak fare. Evet, şikayet edecek Sharkoon Light-2S ile karşılaştırırsak.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hatta boyutlara bakarsak M55 RGB Pro'nunki daha iyi.

Skatez linki atmışsında kargo ücreti falan yok. Üstelik niye skatez alsın bu fareye? Skatez alacağına daha iyi fareler alabilir.

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Ek olarak daha ağır bir fare. Skatezi %100 PTFE değil. Kablosu da sert ve esnek değil. Kablosu berbat ve kablodan dolayı daha az kayacak fare. Evet, şikayet edecek Sharkoon Light-2S ile karşılaştırırsak.
Şu ana kadar GP Icarus , TL80 ve Redragon Emperor kullandım. GP Icarus hariç TL80 ve Redragon Imperor'la Light 2 S arasında kablo bakımından çok çok az bir fark olduğunu söyleyebilirim. M55 RGB Pro ile ilgili Reddit'te sıkıntı yaşayanı da görmedim.

İki mouse arasında 8 gram fark var.

O skatezleri Corsair'in kendi sitesinde farenin skatezleri ile ilgili bir bilgi olmadığı için attım, almasına gerek yok yani. Sende M55 RGB Pro'nun skatezleri ile ilgili güvenilir bir kaynak varsa atar mısın?

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Şu ana kadar GP Icarus , TL80 ve Redragon Emperor kullandım. GP Icarus hariç TL80 ve Redragon Imperor'la Light 2 S arasında kablo bakımından çok çok az bir fark olduğunu söyleyebilirim. M55 RGB Pro ile ilgili Reddit'te sıkıntı yaşayanı da görmedim.

İki mouse arasında 8 gram fark var.

O skatezleri Corsair'in kendi sitesinde farenin skatezleri ile ilgili bir bilgi olmadığı için attım, almasına gerek yok yani. Sende M55 RGB Pro'nun skatezleri ile ilgili güvenilir bir kaynak varsa atar mısın?
Her şeye kaynak istiyorsun. Techpowerup'dan bak işte, orada gösteriyor :).

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube