Rehber Satacağınız SSD HDD veya Flash Bellekteki verileri tamamen silmek

Silicone Android Uygulaması

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Biraz kısa bir rehber olacak.

Adım 1: Kaspersky Security Cloud uygulamasını indirin.

Adım 2: Diğer araçlar kısmından veri koruma kısmına gelip dosya parçalayıcı seçeneğine tıklıyoruz.

Adım 3: Dosya parçalayıcıda istediğimiz dosyayı seçip sil tuşuna basıyoruz artık veriler kalıcı olarak silindi.

UYARI: Bu işlemi yaptıktan sonra seçtiğiniz bütün veriler kalıcı olarak silinecektir veri kurtarma programları ile bile kurtarma şansınız yoktur bu yüzden önemli bir veri siliyorsanız yedeğini almayı unutmayın.

Daha başka ve iyi yöntemler olabilir Kaspersky'ı kurcalarken karşıma çıktı ve birilerinin işine yarar diye rehber hazırlamaya karar verdim,umarım işinize yaramıştır.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    109 KB · Görüntülenme: 45
  • dosya parçalayıcı.PNG
    dosya parçalayıcı.PNG
    51,5 KB · Görüntülenme: 43
  • veri parçalayıcı.PNG
    veri parçalayıcı.PNG
    21,8 KB · Görüntülenme: 37
Son düzenleme:

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555

Adım 2: Diğer araçlar kısmından veri koruma kısmına gelip dosya parçalayıcı seçeneğine tıklıyoruz.

Adım 3: Dosya parçalayıcıda istediğimiz dosyayı seçip sil tuşuna basıyoruz artık veriler kalıcı olarak silindi.

UYARI: Bu işlemi yaptıktan sonra seçtiğiniz bütün veriler kalıcı olarak silinecektir veri kurtarma programları ile bile kurtarma şansınız yoktur bu yüzden önemli bir veri siliyorsanız yedeğini almayı unutmayın.

Daha başka ve iyi yöntemler olabilir Kaspersky'ı kurcalarken karşıma çıktı ve birilerinin işine yara diye rehber hazırlamaya karar verdim,umarım işinize yaramıştır.
Low Level Format varken gereksiz olmuş açıkçası.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953

Daha başka ve iyi yöntemler olabilir Kaspersky'ı kurcalarken karşıma çıktı ve birilerinin işine yara diye rehber hazırlamaya karar verdim,umarım işinize yaramıştır.
LLF daha güvenli, mantıklı bir seçenek.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube