Samsung 980 SSD'nin Sorunu Nedir?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Siz öyle sanın hocam :( Neler var neler, üstelik kimse de gelip onu alma falan da yazmıyor artık. Hatta haha, kızgın, üzgün ifadelerini bile atmaya kimsenin mecali kalmadı inanın. Her konunun altında istisnasız bir SSD Plus, bir JD(GB), bir 980 bir A400 görüyorum. Daha niceleri var ve kimse de bakmıyor, onlar söz sahibi olmuş gibiler. Birbirlerince önerip beğeniyorlar, mesaj yazıyorlar. Üç beş sefer denedim bu da alınmaz bu da diye ama, herkes çoktan mekanın sahibi olmuş, sen kimsine başlıyorlar, bıraktım o sebeple. Yalnızca akıllı telefonlardayım artık. HDD deseniz 1 TB Barracuda dolu her yer. Technopattaki hesabınız ters döndü bunları okurken, biliyorum ama gerçekten de böyle durum. Vahim.
Hocam 980'in sorunu nedir?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Hocam 980'in sorunu nedir?
980'in bir sorunu yok hocam. Ama işletim sistemi kuracak birine bu ürünü sırf Samsung olduğu için öneriyorlar. Bu kapasitede ve bu fiyatlarda hemen hemen çoğu üründe olan tampon bellek (DRAM) bunda yok. Bu da performansta kayba ve ömürde kısalmaya yol açıyor. Yoksa sorunu falan yok yani, orada demek istediğim; bilgisizlerin her Samsung yazdığını gördüğü şeyi bilgi sahibi olmadan önermesi.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Konu yapmışlar soruyu yine. Evilol DRAM barındırmıyor kendisi. 64 MB HMB var ama küçük ve yetersiz bir miktar. Fiyatı saçma. Aynı fiyata DRAM'li SSD'ler varken alınmaz.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Evet hocam konu kilitlenebilir çünkü soruyu konuya çevirmişler.
Şunu bırakıp kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube