RX 570 için bu Afterburner ayarları uygun mu?

Silicone Android Uygulaması

Emydn10

Bronze Sample
İfade skoru
82
Arkadaşlar selam, AC Odyssey benchmark videosu izlerken videodaki adamın farklı bir ayar kullandıgını gördüm.
1655970932853.png

Videoda bu ayarları kullanıyordu, benim şu an her şeyim stock. Videoyla aramızda akıcılık olarak cok fark var. Bu ayarlar kullanılır mı? Sisteme zarar verecek düzeyde mi degil mi bilmiyorum.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Videodaki model 1244MHz core clock ile geliyormuş zaten, sadece +30 Power Limit verip 1320MHz yapmış core clock değerini. Videoda kullandığı model Gigabyte'ın Gaming MI modeli, yani normalde bir mining GPU. O yüzden elinizde çift fanlı düzgün bir RX 570 varsa sizin de yapabileceğinizi düşünüyorum, zira Gaming MI öyle ahım şahım bir model değil.

Bu arada FPS'inizin düşük olmasının tek sebebi GPU değerleriniz olmayabilir, attığınız videoda zWORMZ 570'i 3700X ve çift kanal 16GB RAM ile test ediyor zira.

KS
Emydn10

Emydn10

Bronze Sample
İfade skoru
82
Videodaki model 1244MHz core clock ile geliyormuş zaten, sadece +30 Power Limit verip 1320MHz yapmış core clock değerini. Videoda kullandığı model Gigabyte'ın Gaming MI modeli, yani normalde bir mining GPU. O yüzden elinizde çift fanlı düzgün bir RX 570 varsa sizin de yapabileceğinizi düşünüyorum, zira Gaming MI öyle ahım şahım bir model değil.

Bu arada FPS'inizin düşük olmasının tek sebebi GPU değerleriniz olmayabilir, attığınız videoda zWORMZ 570'i 3700X ve çift kanal 16GB RAM ile test ediyor zira.
Videodaki ayarları denedim cok fark olmadı ama etki etti. Sıcaklık değerleri de normal bir sorun yok. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube